Недобудований готель

Сорок туристів, які прибули на відпочинок в чотиризірковий готель Бодрума Golden Age з Німеччини, Стамбула та Бурси, з жахом виявили, що їх готель ще не добудований, а гроші за "неможливий" відпочинок їм повертати ніхто не хоче.
По прибуттю в готель, персонал попросив туристів почекати поки буде закінчено збирання в їх номерах, яка в цілому тривала вісім годин. Розлючених настільки тривалим очікуванням туристів чекав ще один сюрприз. Коли вони таки потрапили в свої номери, вони виявили, що кімнати досі перебувають в стадії будівництва, і в деяких з них навіть немає дверей. Шоковані побаченим туристи попрямували прямо в бухгалтерію готелю з вимогою повернути їм гроші за зіпсований відпочинок. Отримавши відмову від бухгалтера готелю, туристи звернулися зі скаргою на готель в жандармерію і прокуратуру. Директор готелю, Джеміль Моралилар спробував вирішити проблему, запропонувавши туристам відпочинок в іншому готелі такої ж категорії.
Приїхала з Кельна на відпочинок Есра Гёкче (32) так описує все, що відбулося: "Ми оплатили наш двотижневий відпочинок ще в лютому, заплативши по 1200 доларів за людину. На відпочинок я приїхала з чоловіком і дітьми. Нас змусили чекати майже 8 годин, поки персонал нібито забирався в номері. Потім нам показали наші номери, які до сих пір були в процесі будівництва. Нам запропонували відразу заселитися, і пообіцяли, що номери будуть повністю готові через 4-5 днів. Гроші нам повернути теж відмовилися. Ми звернулися зі скаргою в жандармерію і прокуратуру, і будемо подавати в суд на готель і агентство ".

Похожие страницы