Нагороди кращим готелям

Готелі Херітанс групи Айткена Спенс отримали 2 нагороди на минулій недавно церемонії вручення міжнародної премії Зелене Яблуко (International Green Apple Awards). Золота Премія за Архітектурне Спадщина в Міжнародному Приватному Секторае присуджена готелю Херітанс Ті Фекторі. Херітанс Кандалама виграв Золоту Премію за злиття з навколишнім середовищем (готель насправді є частиною і продовженням природного ландшафту).
Керуючий директор мережі готелів Ейткен Спенс зазначив, що премія Золоте Яблуко - це визнання заслуг мережі Херітанс в області захисту навколишнього середовища і архітектурні рішень.
Готелі Херітанс відомі в усьому світі своєю відмінною рисою зливатися з навколишнім середовищем, пропонувати лакшери умови при мінімальному впливі на навколишню природу. Готель Ті Фекторі - це покинута чайна фабрика, яка була відновлена і перебудована в лакшери готель. Готель Кандалама - курорт з репутацією еко-готелю, який щохвилини намагається вдосконалювати "зелені технології" на благо країни. Херітанс роблять великий внесок не тільки в розвиток і захист природи, а й суспільство в цілому.
Сама премія була організована в 1994 році і за 17 років перетворилася в одне з найпрестижніших щорічних заходів. Конкурс об'єднує різні компанії, суспільства і поради, які сприятимуть розвитку і позитивному впливу на навколишнє середовище через різні проекти, заходи і участь персоналу.

Похожие страницы