Дзвонимо в готель

На цей раз ми постараємося розглянути найбільш популярні і широко відомі GPS навігатори для автомобіля портативного типу, що користуються попитом серед покупців в Росії. Швиденько пробіжимося по їх середньої роздрібної вартості і перевіримо, які ж з них найкраще. Прошу так само відмітити, що це зовсім не реклама. Поштовхом для написання цієї статті стало інтерес і бажання скоріше визначитися з вибором дійсно гарного і якісного GPS навігатора.

Переглянувши енну кількість всякого роду дурниць і корисностей в мережі інтернет, мимоволі загострювали свою увагу на популярних рубриках, в основі яких лежить відбір того чи іншого предмета від різних виробників і фірм, з урахуванням вибору і переваг потенційних клієнтів або покупців. Так от, в десятці кращих, на думку опитаних, виявилися:

1 Garmin - досить популярна американська компанія, що випускає GPS навігатори, що одержала поширення і в Росії (з 2008 року стала випускати смартфони та ін. Продукцію);

2 TomTom - фірма славиться своїми простими і доступними за ціною навігаторами, а так само іншою продукцією,

3 Magellan,

4 Mio,

5 Pioneer,

6 Eclipse,

7 Dual Audio,

8 Alpine,

9 Lowrance Electronics,

10 Navman.

Безумовно, це статистика, а достеменно відомо про те, що вона періодично страшно бреше, що дає повну підставу їй не вірити.

Тепер розглянемо декілька найбільш популярних моделей GPS навігаторів, які були піддані тестуванню та апробовані на практиці деякими автомобілістами.


Garmin Nuvi +1300

Навігатор з широким екраном, діагоналлю 4,3 з функцією поділу на дві частини, де найбільшу частину займають сама карта, а інше місце на екрані надасть вам можливість вибрати різні категорії для налаштувань. Так само в цю модель включена функція ecoRoute, що стежить за витратою палива під час подолання того чи іншого маршруту та інші функції. Ця модель відрізняється компактністю і невеликою вагою (близько 150г) Орієнтовна вартість від 5000 руб.

Позитивне:

- простота використання

- Карти періодично оновлюються

- Текст досить добре читається

- Оптимальний вибір відповідного маршруту

Негативне:

- висока ціна

- Не має функції голосового управління

- Не має завантажених карт в комплекті

- Роз'єм живлення в постачанні відсутній

- В комплекті немає мережевий зарядки

- Функція фіксування пробок на дорозі часто неефективна, або взагалі не працює


Garmin Nuvi +1200

Це дуже легкий (близько 110 г) тонкий GPS навігатор з діагоналлю сенсорного дисплея 3,5. Здатний озвучувати назви об'єктів, таких як вулиці, номер будинку та інше. Так само оснащений системою ecoRoute, що дозволяє вибрати для вас гранично вигідний маршрут в усіх відношеннях. При покупці в нього вже завантажені комплекти дорожніх карт, серед яких ви можете вибрати необхідну безпосередньо для вашого регіону. Існує так само можливість фотонавігації, перегляду зображень, використання конвертера валют і інших функцій, які можуть бути вельми корисні.

Орієнтовна вартість від 3500 руб.

Позитивно:

- Він простий і зручний у використанні

- Швидко знаходить і визначає зв'язок із супутником

- Гучні вбудовані динаміки

- Хороші карти

- Довго працює в активному режимі, без підзарядки

- Використовує карти microSD

Негативне:

- Повільно завантажує і розгортає карти

- POI відображає дуже дрібним шрифтом

- Не має функції голосового управління


GPS навігатор з ультратонким дисплеєм діагоналлю 5.0. Важить він приблизно 200 р Здатний запам'ятати до 10 різних маршрутів, включає функцію ecoRoute, здійснює дзвінки в режимі Hand-free з бездротовою технологією Bluetooth сумісним з телефоном, здійснює перегляд зображень формату JPEG, додаток для перерахунку валюти, калькулятор та інше. Його вартість зашкалить за позначку в 6500 руб.

Позитивне:

- Простий в управлінні

- Використовує карти microSD

- Добре і зручно кріпиться на лобове скло

- В комплекті є кабель для підключення до ПК у вигляді miniUSB

- Зарядка для прикурювача

- Можливий прийом пробок по радіо

Негативне:

- Повільне завантаження і прокрутка дорожніх карт

- Екран дисплея відрізняється особливою нечутливістю


Вельми елегантна модель з сенсорним екраном діагоналлю 4,3 і вагою приблизно 110 г. Він відрізняється самим максимальним набором різних можливостей в області навігації. Відпадає можливість вручну сортувати свій маршрут, так як це робиться все автоматично, а TMС приймач заздалегідь попереджає про можливі пробках. Є режим управління голосом і можливість відповіді на телефонні дзвінки без відриву від управління та інші можливості і функції. Коштує це диво в середньому від 18 000 руб.

Похожие страницы