Відпочинок на озері

Морська міні прогулянка до підводного човна

- Підводне занурення і плавання по спеціально відведених місцях (дно прикрашено штучними спорудами начебто затонулих кораблів і т.д.)

Що стосується цієї екскурсії, то вона досить проста і мало, чим відрізняється від попередніх варіантів підводного панорамного спостереження. Різниця лише в тому, що занурення буде більш довгим, цілеспрямованим, ми б навіть сказали, що театралізованим, і трішки цікавіше. Якщо говорити про зручність, то місця в човні малювати, сидіти не дуже зручно, так як сидіння більше скидаються на низенькі табуретки. Крім того, в приміщенні досить душно.

Ціна: дорослий 60 $; дитячий 35 $

Blue Aquariumекскурсіі в Єгипті

Поїздка увазі похід в акваріум, де зібрано безліч різних видів морських риб, ракоподібних і тварин. Задоволення отримати реально, так як розглядати строкатих лускатих пучіглазіков можна з усіх боків. Але для цього буде достатньо 15-20 хвилин.

Ціна: дорослий 35 $; дитячий 20 $

екскурсії в ЕгіптеВовсе не обов'язково купувати екскурсію у гідів, краще самим скататися до найближчого акваріума (вони практично всі однакові) і майже безкоштовно зробити риб'ячих фотоляпов, поспостерігати за їх безтурботним і ледачим плаванням. Обійдеться все це в рази дешевше: 2-3 $ таксі, 5 - 10 $ вхід + 1 - 3 $ зйомка на фотокамеру або 3 - 5 $ зйомка на відеокамеру. Разом: близько 18 $.

Російська рибалкаекскурсіі в Єгипті

Це вже більш цікава екскурсія, під час якої можна нормально порибалити, поплавати в морі з маскою і ластами і по-справжньому насолодитися всіма цими видами відпочинку. Хто любить і порибалити і поплавати - Вам сюди.

- Морська прогулянка на яхті до коралових рифів

- Риболовля

- Купання біля рифів

- Обід

Ціна: дорослий 50 $; дитячий 30 $

Індивідуальна яхтаекскурсіі в Єгипті

Повноцінна і, мабуть, одна з найдорожчих морських екскурсійних програм. Як зрозуміло з назви, надається яхта, яка супроводжує туриста (від 1 до 6 осіб) до рифів. Біля Вас не буде натовпу оскаженілих туристів і можна вдосталь насолодитися купанням в морі.

- Морська прогулянка на яхті до коралового рифу, островів

- Купання біля рифів

- Обід

Ціна: 455 $

Професійна рибалкаекскурсіі в Єгипті

Екскурсія практично аналогічна вищевказаної, але тільки в добавок можна вдосталь порибалити і насолодитися спокоєм і відносної тишею в колі рідних і друзів.

- Морська прогулянка на яхті до коралового рифу

- Купання біля рифів

- Риболовля

- Поїздка до острова

- Обід

Ціна: 555 $

До змісту

Екстремальні морські екскурсії

Дайвінгекскурсіі в Єгипті

Одна з найпривабливіших і недорогих екскурсій. За неї не шкода віддати ту суму, яку запрошують.

- Морська прогулянка на яхті до коралових рифів

- Перше занурення з інструктором (15 хвилин)

- Друге занурення з інструктором (15 хвилин)

- Обід

Ціна: 60 $ з людини

Дана екскурсійна програма хороша тим, що підходить навіть для тих, хто ще жодного разу не занурювався. Як правило, при першому зануренні туриста (1-2 чол.) Супроводжує інструктор, який завжди тримає за руку свого підопічного і через кожні кілька секунд цікавиться чи все в порядку. При необхідності або виникненні якихось проблем, спливає на поверхню і знову повторюєте спробу. Час перебування під водою одно 15 хвилинам. Якщо ви спливли й тримайтеся на поверхні, то цей час не розраховується. Відлік часу йде тільки тоді, коли турист перебуває під водою. Тому, не бійтеся уплисти, поправити обладнання, віддихатися, заспокоїтися і знову зануритися під воду. Ніхто Вас квапити не буде.

Друге занурення здійснюється за бажанням, бо буває всяке. Якісь туристи, натерпівшись страхів в перший раз, вдруге вже ні за які пряники не полізуть у воду з аквалангом, якісь не зможуть за станом здоров'я (болітиме вухо, голова), а якісь навпаки з жадібністю і нетерпінням занирнуть вдруге.

Ще один плюс екскурсії в тому, що всіх поділяють по 5 чоловік, поки перша група занурюється, інші можуть спокійно поплавати біля рифів з маскою, ластами і трубкою.

Після всіх пригод бажаючі можуть придбати сертифікат, де будуть відзначені Ваші перші два занурення. Дивишся, так і підсядете на дайвінг і станете професіоналами ...

Курси підводного погруженіяекскурсіі в Єгипті

Це вже серйозна програма, яку досить складно назвати екскурсією. Даний курс розрахований на 4 дні, під час яких можна навчитися початковим етапам і особливостям занурення. У підсумку, зростає ризик самостійного майже неконтрольованого з боку інтруктор глибоководного занурення. Програма підходить як для новачків, так і для тих, хто вже має досвід.

- 4 дні теорії і практики занурень

- Обід

- Отримання сертифікату PADI і CMAS

Ціна: 305 $; підручник PADI 60 $; сертифікат 45 $

Парасейлінгекскурсіі в Єгипті

Одна з найбільш пам'ятних екскурсій. Багато вражень буде забезпечено особливо тим, хто вперше вирішить зробити цей трюк. Полягає він у тому, що на туриста одягають спеціальне обладнання і затягують кріплення, перевіряють стропи і відпускають у вільний політ на парашуті. Парашут прив'язується до моторному човні, яка мчить по морській гладіні, розрізаючи хвилі.

Ціна: залежить від часу катання стартує від 50 $ (80 $, 95 $) + супроводжуючий 30 $ екскурсії в Єгипті

До змісту

Знайомство з пустелею

Далі, зрозуміло, переходимо до не менш прекрасним турам, які зможуть повністю занурити нас у події, які колись відбувалися серед розпечених на сонці пісків.

Джип сафарі і загадковий оазісекскурсіі в Єгипті

- Чи зможете споглядати Оазис, загублений серед безкрайнього піщаного океану

- Підійметься на гору, звідки відкривається неймовірний вид (висота 180 м.)

- Побуваєте в каньйоні, де з Вами будуть перегукуватися відгомони власного луни

- Побуваєте в селі бедуїнів

- Прокатаєтеся на верблюдах і на баггі

Ціна: дорослий 65 $; дитячий 35 $

Джип сафарі, загадковий оазис і пісочний городекскурсіі в Єгипті

Програма аналогічна попередньому варіанту покатушек, але в доважок до всього буде відвіданий, як зрозуміло з назви, Пісочний місто.

Ціна: дорослий 80 $; дитячий 43 $

Ці програми розраховані на досить велику групу туристів і не настільки вражаючі, як наприклад мото сафарі, про який ми поговоримо більш докладно трохи нижче.

Мото сафарі (Бадаві) екскурсії в Єгипті

Ми об'єднали в одне кілька видів екскурсій. Зробили це навмисне, оскільки у різних туроператорів суть екскурсійної програми практично не змінюється.

- Пересування по пустельному маршрутом на квадроциклах

- Бедуїнська село

- Катання на баггі, конях, верблюдах

- Вечірнє шоу

- Чи зможете споглядати зоряне небо через телескоп

Ціна Бадаві: дорослий 60 $; дитячий 30 - 35 $

Ціна ранкового мото сафарі (1,5 години): дорослий 45 $; дитячий 25 $

Похожие страницы