Кораловий Туніс


Для любителів коралових берегів Туніс пропонує для відвідування безліч місць, які не залишить жодного відпочивальника байдужим.

Так можна відвідати місто Табарка, який є дуже старовинним містом і носить назву «коралового» міста. Тут створені ідеальні умови для любителів риболовлі - під чуйним керівництвом місцевого рибалки можна відвідати самі рибні місця і повернутися з чудовим уловом. Хто ж любить лише поласувати результатом місцевих рибалок, може відвідати ресторанчики Табарка, де завжди можна скуштувати свіжий улов - омарів, креветок, лангустів. Прекрасні тут умови і для підводного плавання, оскільки вода дуже чиста, практично прозора, і підводний світ дуже цікавий і різноманітний.

Тут же можна взяти в прокат та обладнання для дайвінгу. Любителям історичних пам'яток варто відвідати місто Булла Регія. Це один з небагатьох римських міст, який зберігся на території держави. Саме тут в ході археологічних розкопок знайдені найцінніші експонати, серед яких панно, що зберігається в Музеї Бардо в столиці Тунісу. Також можна відвідати і візантійську фортецю, і вілли в римському стилі - «Будинок полювання», «Будинок рибалки», «Вілла Мозаїк». Цікаво буде подивитися і храм Аполлона, древній театр.

Організовані тут і екскурсії для любителів таємниць - це екскурсії в загадкові підземелля римських вілл. Можна доїхати і до Шемту, саме тут колись давно римляни добували мармур рідкісного відтінку - жовта охра. Тут можна також подивитися самі звичайні будинки простих людей, вивчити їх побут. Любителям незвичайних місць варто з'їздити в Бізерту - місто, яке знаходиться під захистом Міжнародного фонду охорони навколишнього середовища. Це місто не залишить нікого байдужим, оскільки саме над ним височіє давно згаслий вулкан, а на його території розташовані мальовничі парки, ліси, озера (серед яких найбільш відомо озеро Ішкель).

Як видно, Туніс - це не просто курортна країна, а країна з багатою історією і культурою, де можна побачити і дізнатися багато цікавого та незвичайного.

Похожие страницы