Готелі Фінляндії


Готельний бізнес в Фінляндії дещо відрізняється від європейського. І на обстановку, і на сервіс дуже сильно впливають життєві установки самих фінів: вони віддають перевагу простоті і природність. Російським людям, які люблять розкіш, це треба обов'язково враховувати.
Більшість готелів в Фінляндії невеликі, на 100-200 місць. Це зазвичай малоповерхові будівлі, максимум до п'яти поверхів, розташованих в якомусь мальовничому місці з невеликим парком. Навіть якщо він знаходиться в центрі міста, то обов'язково буде невелика клумба і акуратно підстрижений газон, а у дворику ще й кілька дерев. Крім того, дуже багато готелів або мотелів розташованих прямо посеред лісу.
Інша цікава особливість фінських готелів - багато хто з них працюють з невеликими аквапарками. Навіть близько зовсім невеликого містечка таких буде кілька, а якщо ви віддасте перевагу бронювати готелі в Еспоо, то вам запропонують на вибір відразу кілька десятків варіантів. Відвідування аквапарків - це улюблене заняття у місцевих жителів. Російському туристу теж можна поєднати знайомство з країною з проживанням в невеликому готелі з комплексом цілорічних басейнів і водних атракціонів. А сауну вам запропонує практично будь-який готель. У деяких, розташованих недалеко від Санкт-Петербурга, з'явилися навіть готелі, які можуть запропонувати на вибір фінську і російську лазню.
Дуже багато фіни віддають перевагу відпочивати у вихідні дні не вдома, а десь на природі, в аквапарку або просто в іншому місті. Тому більшість фінських готелів пропонують досить умови для постояльців, які знімають номер на суботу-неділю. Знижки пропонують досить серйозні і доходять до 50%. Тому навіть якщо вам необхідно швидке бронювання готелю в Гельсінкі, не забувайте про таку можливість. Набагато вигідніше приїжджати в країну в середині тижня, з тим розрахунком, щоб захопити вихідні.
У Фінляндії відсутня рейтингова система для готелів, добре знайомі всім туристи "зірки" готелю ставлять умовно, щоб не потенційним постояльцям було простіше визначити з рівнем сервісу. У реальності в місцевих готелів навіть з п'ятьма зірками за вами не буде бігати кілька "боїв", зате і там, де всього дві зірки - сервіс на досить високому рівні. Тому краще орієнтуватися не на ці умовні показники, а на відгуки постояльців і вартість проживання. Російські туристи часто вибирають мотелі через те, що невеликі котеджі в них обладнані кухнею.

Похожие страницы