Види спальників

Види спальників

Сучасні тенденції зимового відпочинку для росіян безперестанку талдичат про те, що найкращий відпочинок в грудні це лише той, який може зиму перетворити на літо і, задаючи собі питання: «Куди поїхати відпочивати в грудні?» Росіяни ламають голову в пошуках відповіді. Для кого-то, зрозуміло, свято Новий Рік асоціюється лише з класичної ошатною зеленої ялиною і пухнастим білим снігом, а комусь тепла, сонця і теплого моря подавай.

Саме для тих, хто жадає знову повернути літо, нехай навіть на такий короткий термін, рівний новорічних свят, ми й підготували сьогоднішню статтю.

Тому, перше, що ми розглянемо - це країни, які можуть запропонувати комфортний і повноцінний відпочинок на морі!

Куди поїхати відпочивати в грудні на море?

1. Тайланд


Таїланд б'є всі можливі рекорди!

Тут можливий не тільки повноцінний літній відпочинок, а й можна урізноманітнити все це деяким шаром екзотичного туризму, наприклад, помандрувати на слонах. Поєднуючи тим самим і відпочинок на морі та екскурсійний відпочинок можна настільки захопитися усіма цими радощами, що і назад в засніжену і неабияк задубілі Росії повертатися не захочеться.

Воно й зрозуміло, оскільки в Таїланді в грудні і температура повітря вдень переважно у прибережній зоні не опускається нижче + 26'C і водичка теплущая 27 'зі знаком плюс.

Правда в горах ночами температура повітря може катастрофічно низько падати аж до + 5'C. Так що, якщо Ви плануєте довготривалі затяжні екскурсійні тури в гірські регіони Таїланду, то краще прихопити з собою і кілька теплих дрібничок. З усього іншого гардеробу краще взяти літньо-купальний набір з усіма прибамбасами у вигляді кремів до і після засмаги, літніх капелюшків, що захищають від сонця і тому подібного, а з взуття сланці, балетки і зручні легкі кросівки для комфортного і зручного пересування по визначних пам'ятках Тайланда.

Правда, однієї нечуваного нахабства ніяк не може очікувати турист від Таїланду, але вона, на жаль, присутня. Це нахабство полягає у вартості туру. Так як у грудні а Таїланді настає справжнісінький Високий сезон з сухим сприятливим не надто спекотним кліматом, то більша частина європейців спрямовуються сюди на відпочинок. Сприятливі умови створюють не менш сприятливий грунт для стрімкого зростання цін на всі види послуг і в тому числі проживання. Тому, мало того, що ціни зашкалюють, так ще й номери в готелях просто нарозхват.

І ось Вам наша порада: «Якщо Ви хочете відпочити в Таїланді в грудні, то заздалегідь бронюйте готель і тур». Краще якщо все буде заброньовано наприкінці вересня до початку листопада. У наслідку всі пропозиції будуть або мало приємними (наприклад, номер в готелі не найкомфортніший і затишний), або їх взагалі не буде.

таким чином, отримуємо наступне:

плюси

комфортна і тепла погода
морська вода, немов «парне молоко»
найчистіші піщані пляжі
екзотична атмосфера
різноманіття розваг та екскурсійних турів
повноцінний пляжний відпочинок
відмінний шоппінг

Похожие страницы