Йога-тури до Індії

Йога-тури до Індії


Туристи всіх поколінь любили походи в гори, залізти куди-небудь по вище і відчуваючи радість від підйому насолодитися видом з вершини. І вигляд масивних крижаних річок - тобто льодовиків заворожує не гірше Мони Лізи ... так куди ж податися на Алтаю в пошуках цих

1. Льодовик Ак-Тру.

Потрапляючи в гірничольодовикові басейн Актру ви отримуєте 5 лендіков за ціною одного =). Ще з долини можна побачити у всій красі відносно маленький льодовик Малий Актру. Але мета для багатьох - це головний льодовик, що залягає набагато вище і має великі розміри - льодовик Великий Актру. Великий Актру ділиться на 2 дрібніших - Лівий і Правий Актру. Цей льодовик має найбільшу на Алтаї потужність льоду - максимальна товщина близько 360 метрів. Найвища точка району Актру - вершина Актру-Баш становить 4 075 метрів.

2. Гора Чортів Палець.

Чортів Палець або Чортів Кіготь - це легко доступне і дуже популярне місце у туристів, відпочиваючих в районі озера Ая. Назва гора отримала завдяки своєрідному виступу. З вершини відкривається приголомшливий вид на річку Катунь, під час підйому на Чортів Палець можна побачити у всій красі озеро На. На верху тиша, безліч щебечучих птахів, у липні багато полуниці, немає комарів і мошок. Так само можна влаштувати на верху не забуваються романтичні посиденьки під час заходу або світанку.

3. Гора Білуха.


Найвища вершина Алтаю - складає 4506 метрів над рівнем моря. Цей монумент природи має якусь свою магічну ауру притягуючу сюди туристів, письменників, художників вже безліч років. Назва походить банально від того, що вся гора вкрита снігом - одним словом Білуха. Офіційно має статус пам'ятки природи.

Похожие страницы