Лего-парк у Флориді

З деталей лего можна зібрати практично все, і в цьому легко переконатися, відвідавши новий парк Лего, що відкривається у Флориді. У парку можна буде побачити гігантські скульптури, зроблені зі стандартних деталей лего. З лего деталей зібрані Нью-Йорк і інші великі міста, дикі африканські тварини в натуральну величину, чарівні замки і багато іншого.
За словами розробника проекту парку Лего Білла Волбречта, абсолютно всі моделі зроблені з стандарних деталей лего, які продаються в магазинах. Дизайнери не стали розробляти нових деталей, тому що сама мета проекту Леголенд - показати необмежені можливості лего і надихнути дітей на творчу гру з ними.
В даний час в світі існує чотири Леголенд, новий парк буде найбільшим з них. Новий парк буде розділений на кілька зон: в одній з них дітей познайомлять з тим, як робляться лего, в іншій - Лего-королівстві - покатають по замку, в Лего-сіті діти зможуть покататися на машинках вулицями казкового міста, в зоні Фантазії - поекспериментувати і побудувати свої моделі з великих лего-деталей.

Похожие страницы