Уединенная гостиница-маяк в

Готель Німеччини

ГОТЕЛІ
Ротер Санд. Самий самотній готель Німеччини
Маяк Ротер Санд знаходиться в 30 милях від узбережжя Бремерхавен в Нижній Саксонії. Близько 10 років тому його переобладнали в готель, і сюди стали прибувати туристи. але самій споруді вже більше 125 років.


Ротер Санд був побудований в 1885 році, на той час це було технологічне диво. Це було перше в світі споруда, побудована на дні моря, на глибині в 22 метра. На протяг 80 років червоно-чорно-білий маяк зустрічав моряків на шляху в порт. У 1964 році сталеве підстава маяка порахували неміцним, і він був списаний.


У 1987 році масштабна операція по відновлення та реставрації маяка була запущена. Асоціація з порятунку пам'ятників відновила екстер'єр, інтер'єр і фундамент 31-метрового маяка. Перший відвідувач потрапив сюди в 1999 році і з тих пір готель-маяк прийняв 5500 туристів днем, з яких 800 залишилося тут переночувати. Непогане застосування для покинутого споруди, в Росії також є безліч занедбаних маяків, але там навряд чи вдасться реалізувати такі проекти.


Дивно, що до цього відвідувачі маяка потрапляли сюди за допомогою великого кошика на мотузках. Зараз гості можуть піднятися за спеціальною безпечної сходах, що цілком комфортно. На фото 1929 видно, як працювала ця корзина.
Маяк може приймати на нічліг до 6 осіб одночасно, тут є кухня, спальня і санвузол. Готувати їжу туристи повинні самі, тут немає електрики та опалення, а алкоголь заборонений в цілях безпеки, так як до туалету ведуть 70 досить крутих сходинок.


Щоб відвідати Ротер Санд днем, доведеться викласти 75 Євро, а два дні з одним нічлігом обійдуться в 488 Євро з людини. Але якщо Ви зважитеся відвідати маяк, доведеться бути терплячим, так як туристичний катер Голіаф може здійснювати рейси тільки в гарну погоду, яка тримається тут лише з червня по вересень. Якщо море раптом почне хвилюватися, рейс скасують, туристи також ризикують опинитися під замком на маяку, якщо почнеться шторм.

Зараз стандартно для виготовлення таких решіток використовується міцний і недорогий метал - алюміній, покритий різними емалями, які оберігають від пригорання їжі, рятують від нальоту іржі, яких би то не було пошкоджень і деформацій. Але такі решітки само собою недовговічні, які б при цьому обіцянки вам не давав консультант, старающийся продати вам цей товар. Після декількох застосувань вам самим на такий решітці готувати що-небудь не захочеться. Аж надто вигляд у неї буде змучено-болючий. Причому ціни на них в середньому варіюються від 70 до 500 рублів. Таку і викинути буде не шкода.

Возможно, вам понравится
Отель Europa City в Берлине, Германия
Отель Europa City в Берлине, Германия
Германия русские / отель для
Германия русские / отель для
V8 отель в Германии
V8 отель в Германии

Ризики та можливості російського бізнесу

& NBSP; & mdash; & NBSP; Експерт Online
.. Дії їх властей безпосередньо шкодять їхньому бізнесу в Росії.Підприємці Німеччині теж жалкують, що влада їм прямо говорять: так, ви заплатите за наші дії щодо Росії.

Похожие страницы