ответить

Тур Польща Німеччина

Ставки на спорт. Польща - Німеччина: варто очікувати результативного матчу


Завтра в 22:45 МСК розпочнеться матч другого туру групи В кваліфікації Євро-2016, в якому зіграють Польща та Німеччина.
Обидві команди здобули різні за складністю перемоги в першому турі. Польща на шматки розірвала Гібралтар (7: 0), Левандовскі зробив покер, а Німеччина з величезною працею вдома обіграла Шотландію (2: 1) з дублем Мюллера.


Звичайно, Німеччина залишається сильною командою, але після тріумфального ЧС склад команди Льова кілька оновився. І ще потрібен час для того, що нова команда зігралася. У німців і на ЧМ було не все гаразд із захистом, а після відходу Лама і Мертесакера навряд чи буде краще. Принаймні, відразу.


Роберт Левандовскі обіцяв зробити все можливе для перемоги над Німеччиною, а адже він добре знає німецьких захисників. У Польщі теж непоганий склад, більшість гравців виступають у провідних європейських лігах. Враховуючи проблеми «нової» Німеччини в обороні і чималий потенціал поляків в атаці, я вірю в те, що обидві команди заб'ють. Зможе Німеччина обіграти поляків в гостях? На перший погляд так, але останні матчі німців мене в цьому не переконали.

Я думаю, що Німеччина цілком може і втратити очки, незважаючи на удаваний незаперечним фаворитизм. Гадаю, гра буде досить відкритою, так як полякам вдома грати про захисту навряд чи дозволять трибуни, а у німців зараз не настільки надійні тили, хоча з атакою раніше повний порядок. Ставлю на тотал більше 2.5 за умови голів обох команд за 2.1 на William Hill.

Побувати в музеї золота й селі золотошукачів Танкаваара ми вирішили на черговій поїздці до Лапландії. Хотілося побільше дізнатися про наших північних сусідів, а не просто їхати на пересічний шопінг. Знаючи, що старателі Фінляндії в 19 столітті намивали в річках золото, дуже хотілося ознайомитися з цим процесом, а так само подивитися відомий «Музей золота» в Танкаваара.

Музей золота »в Танкаваара

Так як ми виїжджали з Мурманська, то шлях запланували такий: Мурманськ - Ивало - Саариселька - Танкаваара. Від Мурманська до Ивало - 290 км, від Ивало до Саариселька - 31 км, від Саариселька до Танкаваара ще 30 км.

Дорога на прикордонний пункт «Лотта» - убита. Незрозуміло, чому влада Мурманської області не хочуть залучення фінських туристів в Мурманськ. Ремонт дороги практично не ведеться. Їдеш по ній і лаєшся матом, дуже часто результат проїзду по такій дорозі - погнуті литі і сталеві диски, «вбита» підвіска.

На фінській стороні - прекрасні дороги, з пасуться вздовж траси оленями. Минаючи Ивало, а потім і Саариселька, ми доїхали до покажчика на Kultamuseo, який вказує наліво від основної дороги.

Возможно, вам понравится
Бельгия / Германия / Польша
Бельгия / Германия / Польша
Евро VLOG Tour: Польша, Германия
Евро VLOG Tour: Польша, Германия
11 тур Польша Германия 2 тайм
11 тур Польша Германия 2 тайм

СУДЬЯ: Педру Проэнса (Лиссабон, Португалия)

—  Газета.Ru
Приветствуем всех любителей футбола! Рады предложить вашему вниманию текстовую онлайн-трансляцию отборочного матча второго тура к Евро-2016: Польша — Германия. Это соперники по группе D. Начало встречи запланировано на 22:45 по московскому времени.

Похожие страницы