путівки Німеччина

Курорты Германии: Баден-Баден | Берлин | Гамбург | Дрезден | Кёльн | Лейпциг | Мюнхен

Німеччина чи Федеративна Республіка Німеччина (ФРН) є державою в Центральній частині Європи. Столиця - місто Берлін, де розташовуються основні керуючі сили, такі як бундестаг і уряд, але деякі з міністерств розташовуються в Бонні. Формою правління є парламентська республіка, а формою державного устрою - симетрична федерація 16 повністю автономних земель. Німеччина входить до складу Європейського союзу і НАТО, а так само входить в «Велику вісімку» і активно претендує на постійне членство у відомому Раді Безпеки ООН.

Площа території країни становить близько 357 021 км², а чисельність населення - 81757600 жителів згідно оцінки від 2010 року. Німеччина розташовується в зоні помірного клімату. Німеччина не володіє, скільки-небудь великими запасами яких-небудь відомих корисних копалин. Рідкісним винятком з цього правила, що поширюється на всю центральну частину Європи, є вугілля, як бурий, так і кам'яний (Рурський басейн). Зважаючи на це її економіка сконцентрована в основному на секторі різного промислового виробництва та сфері послуг.

За думкою і оцінками фахівців, Німеччина є одним з найбільш безпечних туристичних напрямків на планеті. Німеччина - третя за відвідуваністю країна в Європі (369600000 ночівель за 2008 рік). Тури в Німеччину є досить хорошим пропозицією. На нашому сайті Ви можете дізнатися ціни на гарячі путівки до Німеччини з Москви, Санкт-Петербурга, Новосибірська і Хабаровська.

Для сучасної Німеччини дуже характерно яскраве різноманіття й досить широке поширення культури. Тут відсутня централізація культурного життя і різних культурних цінностей в одному місті чи кількох - вони досить сильно розосереджені буквально по всій республіці: поряд з найбільш відомими Берліном, Веймаром, Мюнхеном, Дрезденом або Кельном є ряд невеликих, не так на стільки широко відомих, але культурно вельми значущих місць: Наумбург, Ротенбург-обдеремо-Таубер, Байройт, Віттенберг, Целле, Шлезвіг і т. д.

«Индюшата-2014»: Цой, бороды и щепки

—  Московский комсомолец
Путевку в музыкальную жизнь фестиваль дал питерской певице Жене Любич, группе «Обе Две» из Екатеринбурга, которая прогремела на всю страну дерзким голосом Кати Павловой и была номинирована на крупнейшую российскую премию в категории «Прорыв года», команде Kira Lao из Новгорода, ставшей одним из ..

Похожие страницы