МиГ-23ПД

Путівки в Німеччину

Отже, сервіс з пошуку готелів називається «HotelResearch».

Чому я Вам раджу цей сервіс:

По перше даний сервіс виробляє пошук по 32 найбільшим системам бронювання і пропонує Вам результати пошуку з усіх цих систем, а Ви зможете підібрати найвигідніші пропозиції.
По друге в базі даних міститься понад 250 000 готелів в 225 країнах світу, які оновлюються в режимі онлайн.
У третьому цей сервіс не бере ніяких комісій за бронювання готелю.
Опис усіх готелів запропоновано російською мовою.
А найголовнішою перевагою є той факт, що до кожного готелю Ви можете знайти відгуки людей, що відвідали цей готель.

Для того, щоб зробити пошук Вам достатньо заповнити форму пошуку та система запропонує Вам всі знайдені варіанти, після чого Ви зможете «купити готель в Єгипті», а точніше забронювати номер в готелі Єгипту.

Завершився літній сезон ознаменувався цілою низкою банкрутств туроператорів, постраждалих, за їхніми словами, через різке падіння попиту. При цьому менше росіяни за кордон їздити не стали, свідчить зібрана РБК статистика. Просто з кожним роком зростає число самостійних туристів, не користуються послугами турфірм.


Продажі турів з початку року впали на чверть, пояснював в середині липня причини краху «Неви», одного з найстаріших туроператорів країни, її гендиректор Максим Пирогов. На різко знизився попит вказував і припинив свою діяльність у серпні «Лабіринт». Іншим туроператорам, також визнала в минулому сезоні свою фінансову неспроможність, було вже простіше: вони могли посилатися не тільки на загальну несприятливу економічну ситуацію, а й на скандальний відхід з ринку інших гравців.


Так, у вересні «Південний Хрест» оголосив, що не може виконати свої зобов'язання перед клієнтами «через сильного падіння попиту на туристський продукт на тлі банкрутства ряду найбільших туроператорів». Як пояснював тоді РБК президент «Південного Хреста» Андрій Кузнєцов, після краху «Лабіринту» компанія опинилася в ситуації, «коли на вході стоять клієнти, яких треба відправити на вже оплачений відпочинок, і нові, які несуть гроші, не з'являються». «Це як з банку вкладники все разом забирають свої гроші», - пояснював Кузнєцов.


У серпні, після того як близько 37 тис. Клієнтів тільки «Неви» і «Лабіринту» не змогли скористатися вже оплаченими турами, а багатьох з приблизно 33 тис. Перебували за кордоном туристів довелося евакуювати додому, продажу турів знизилися на чверть, констатувала Асоціація туроператорів Росії.


Зниження попиту підтверджують і роздрібні продавці турів. З травня по серпень продажу турпакетів знизилися в порівнянні з аналогічним періодом минулого року приблизно на 20%, заявляли РБК в «Мережі магазинів горящих путівок». В іншій агентської мережі, «Гарячі тури», це падіння оцінювали в 14%.

Рынок туризма: предчувствие кризиса

—  Information Agency CCI--Inform (Сhamber of Commerce and Industry
О спаде продаж в середине июля говорил, объясняя причины краха, генеральный директор «Невы» Максим Пирогов. По свидетельству «Сети магазинов горящих путевок», с мая по август продажи упали примерно на 20% по сравнению с тем же периодом прошлого года.

Похожие страницы