1379931246 2w985c0.bild

Путівки в Німеччина Ціни

Віза: потрібна (Шенгенська віза)

Ціни на тури в Німеччину 2014: від 25 900 руб. на людину (з Уфи)

Місцевий час: 18:20 (-4 години c Уфою)

Кожен турист, який побував в Німеччині, описує її по-різному. Кому-то запам'ятовуються захоплюючі екскурсії по старовинних німецьких містах, а хтось із захопленням розповідає про перебування на гірськолижних і бальнеологічних курортах країни.

курорти Німеччини

Гірськолижні. Любителі гірськолижного спорту зазвичай зупиняються в Гарміш-Партенкірхені, Оберстдорфі і Берхтесгадене.

Бальнеологічні. Найвідомішими лікувальними курортами країни вважаються Вісбаден і Баден-Баден.

клімат

Німеччина знаходиться під впливом помірного клімату. Гірськолижний сезон на трасах Німеччини триває з листопада по кінець квітня. Відпочинок на лікувальних курортах країни краще планувати на літні місяці.

Чим зайнятися?

Екскурсії. Німеччина володіє величезним історичною спадщиною, яке не змогли стерти з лиця землі навіть дві світові війни. На території країни знаходиться безліч архітектурних пам'ятників, створених в різні епохи. Туристи з великим задоволенням відвідують старовинні німецькі міста - Дрезден, Берлін, Кельн, Мюнхен - і оглядають пам'ятки, які входять в скарбничку світової архітектурної спадщини.

Фестивалі. Німеччина приваблює гостей своїми яскравими фестивалями, які організовуються майже у всіх великих містах країни. Найбільше туристів збирається на щорічному фестивалі пива Октоберфест у Мюнхені.

Активний відпочинок. Багато туристів, вибираючи відповідний курорт для заняття сноубордом і гірськими лижами, віддають перевагу німецьким курортам. Вони пропонують елітний відпочинок і вважаються одними з кращих в Європі.

Лікування. Туристи, налаштовані на оздоровчий відпочинок, з користю проводять час у Вісбадені та Баден-Бадені. Тут успішно виліковуються хвороби серцево-судинної системи, хребта, нервової і статевої систем.

Пам'ятки. Серед головних визначних пам'яток Німеччини слід назвати Берлінську стіну, будівля Рейхстагу і Бранденбурзькі ворота в Берліні, а також готичний собор в Кельні.

«Индюшата-2014»: Цой, бороды и щепки

—  Московский комсомолец
Путевку в музыкальную жизнь фестиваль дал питерской певице Жене Любич, группе «Обе Две» из Екатеринбурга, которая прогремела на всю страну дерзким голосом Кати Павловой и была номинирована на крупнейшую российскую премию в категории «Прорыв года», команде Kira Lao из Новгорода, ставшей одним из ..

Похожие страницы