Авиатуры в Германию. Путевки в

Ціна Путівки в Німеччину

Тури в Німеччину - це прекрасна можливість чудово провести відпустку і відкрити для себе цікаві сторінки з історії цієї чудової країни. Адже Німеччини, є, що запропонувати туристам в будь-який час року. Влітку мандрівників чекають золоті пляжі Німецькій Прибалтики, взимку - відкриті гірськолижні курорти, а мальовничі ландшафти і велична архітектура доступні протягом усього року. Ціни на путівки, безумовно, варіюються залежно від сезону, тому підібрати підходящий варіант і купити тур до Німеччини зможуть усі бажаючі.

Пам'ятки

Серед визначних пам'яток, якими славиться Німеччина, особливе місце займає величний Берлінський Собор з 85-метровим куполом, який вважається одним з найпопулярніших місць серед туристів. Йому нітрохи не поступається і «Кельтнердом», який гордо носить звання одного з найвищих у світі храмів. Якщо ви мрієте побачити стародавні замки, тоді купити путівки до Німеччини просто необхідно! В рамках екскурсії перед вами постане знаменитий Дрезденський замок, який був зведений в далекому XIII столітті і вважається одним з найкрасивіших архітектурних споруд Дрездена. Не можна пройти повз і одного з найкрасивіших замків Європи - Нойшванштайна, який входить до числа найбільш фотографованих замків на світовому просторі.

Розваги

Німеччина підготувала для мандрівників безліч цікавих розваг, тому вирушаючи на відпочинок, вам гарантовано не доведеться нудьгувати. Місцевій родзинкою, звичайно ж, вважаються пивоварні, тому тури в Німеччину недарма називають раєм для гурманів! Покуштувати кухлик цього благородного напою, повинен кожен мандрівник. А якщо ваша путівка припадати на осінь, тоді ласкаво просимо на знаменитий Октоберфест, який є справді незабутнім видовищем!

Маленькі гості країни зможуть побувати в Берлінському зоопарку, а також можна організувати поїздку в знаменитий парк розваг Європа-парк, в якому кожна зона відпочинку присвячена окремій європейській країні. Також можна відправитися годувати крокодилів в акваріумі Шпайер і або поглянути з висоти пташиного польоту на величний Кельнський Собор. Ціна квитка становить 5, 5 євро.

Война и деньги: что делать инвестору, когда политика подменяет экономику?

—  TatCenter.ru
Инвестиционная компания "АТОН" совместно со своим партнером - инвестиционной компанией "ЭЛЕМТЭ" - 14 октября проведет в "Гранд Отеле Казань" однодневный круглый стол "Финансовый рынок России в условиях санкций". ...

Похожие страницы