Дешеві Путівки в Німеччинутуры в Германию

Головна / Курорти / Тури до Німеччини

Велс Тур пропонує. За невисоку ціну можна купити відпочинок гідного рівня. Тільки в жовтні діє сезонна пропозиція - роздрукувавши купон на знижку, можна отримати знижку від 2% до 6%, залежно від обраного туру. А тепер, заповніть пошукову форму, представлену нижче та натисніть кнопку "ШУКАТИ ТУРИ"
Пошук гарячих путівок до Німеччини

Важливо! Ціни на відпочинок у жовтні вказані за двох чоловік при проживанні в двомісному номері. При необхідності зміни дат, кількості осіб або курорту вам необхідно змінити параметри пошуку туру. У вказану вартість туру вже все включено: авіапереліт з Москви, трансфер (зустріч і проводи в аеропорту), проживання в готелі, харчування (UAI - ультра все включено, AI - все включено, FB - сніданок обід вечеря, HB - напівпансіон, BB - сніданки), медична страховка. Додатково при бронюванні оплачується: віза (якщо необхідно), страховка від невиїзду, паливний збір (якщо є)


тури до Німеччини

- Це можливість познайомитися з історією цієї дивовижної і величною країни. Країни, яка відома своїми великими людьми!

Ви матимете унікальну можливість ознайомитися з дивовижними містами цієї країни: столицею Німеччини - Берліном, а також «пивний» столицею - Мюнхеном. Одними з найактуальніших є тури германію, які мають на увазі відвідування Октомберфеста - всесвітньо відомого пивного фестивалю, який вабить до себе туристів в жовтні кожного року. Також на піку популярності автобусні тури в цю чудову країну, вони дадуть вам можливість познайомитися з великою кількістю куточків країни Німеччини, за короткі терміни. Найчастіше автобусні тури вибирають «новачки», які відвідують Німеччину в перший раз. Можна придбати і лікувально-оздоровчі тури до Німеччини. Особливо знаменитий лікувальний курорт Баден-Баден. Поїздка до Німеччини допоможе вам відкрити цю країну з її незнайомій захоплюючій сторони!

За кордоном під час відпочинку турист змушений був вдатися до медичної допомоги. За надані послуги він виплатив з власної кишені близько 300 $. По приїзду додому з'ясувалося, що йому виплатять страхове відшкодування в розмірі 270 $. А все тому, що по франшизі формула розрахунку наступна: витрати клієнта - франшиза = страхове відшкодування, виходить 300-30 = 270.В іншому варіанті клієнту взагалі не відшкодують його витрати якщо вони не перевищили суму франшизи. Наприклад за кордоном впали з велосипеда. Отримали пару подряпин, шишок, сильно забила ногу. Звернулися до лікаря, так як думали, що зламали ногу. А воно виявилося все простіше і немає нічого страшного. Витратилися тільки на бинтиком і знеболююче. На все про все пішло близько 40 $. Думаю, продовжувати не варто. І так зрозуміло, що скажуть туристу при зверненні в страхову компанію.

Поліс на основі франшиза коштує трохи дешевше. Тому, багато хто не замислюючись платять за те, що витягує якомога менше монет з кишені. Економити на своєму здоров'ї не можна! Краще доплатити на 300 - 500 рублів більше, але застрахувати своє здоров'я по повній програмі.

Война и деньги: что делать инвестору, когда политика подменяет экономику?

—  TatCenter.ru
Инвестиционная компания "АТОН" совместно со своим партнером - инвестиционной компанией "ЭЛЕМТЭ" - 14 октября проведет в "Гранд Отеле Казань" однодневный круглый стол "Финансовый рынок России в условиях санкций". ...

Похожие страницы