Photobucket

Тур Путівка до Німеччини

Віза: потрібна (Шенгенська віза)

Ціни на тури в Німеччину 2014: від 41000 руб. на людину (з Самари)

Місцевий час: 18:09 (-4 години c Оренбургом)

Доглянута, з найвищим рівнем сервісу, добротної кухнею, з масою історично значущих і красивих місць, Німеччина є однією з найпривабливіших країн Європи для туристів. Стародавні міста з чудовими архітектурними пам'ятками, музеї, картинні галереї, гірськолижні курорти, літній відпочинок на Балтійському узбережжі і озерах Баварії, всесвітньо відомий Баден-Баден, насичений шоппінг - кожен турист знайде тут для себе що-небудь цікаве.

Курорти Німеччини

Лікування. Найпопулярніші та відомі термальні курорти Німеччини - Баден-Баден, Бад-Кіссінген і Бад-Кроцінген. Вони багаті мінеральними джерелами з термальною водою різного складу.

Зимові. Тут варто відзначити Баварію: Оберстдорф і Гарміш-Партенкірхен. Доглянуті траси середньої складності, і веселощі в рамках пристойності.

Клімат. Екскурсійна програма та лікувальні процедури від пори року в Німеччині не залежать, їхати сюди можна в будь-який сезон.

Чим зайнятися?

Екскурсії та культурна програма. Німеччина - втілення багатьох культурних традицій, міста країни - справжні музеї під відкритим небом. Обов'язково варто відвідати Кельн, Дрезден, Мюнхен, Берлін, Гамбург, а, також, безліч маленьких містечок, де є "своя" історія, легенда чи середньовічний замок.

Фестивалі та свята. Фестиваль пива "Октоберфест" у Мюнхені, Форум-виставка "5рEXPO", інші заходи, незвичайні музеї - основи туризму, спрямованого на привернення уваги сучасних туристів.

Оздоровчий туризм. Цілющі можливості термальних джерел, суміщені з високим рівнем обслуговування і комфорту - ядро бальнеологічних курортів Німеччини. Баден-Баден: тут два термальних комплекси - "Каракалла" і "Фрідріхсбад". Останній - це комплекс з термами спеціального призначення, що забезпечують найбільш сильне лікувальний вплив води.

Німеччина з Оренбурга 2014/2015

На нашому порталі ви знайдете ціни на путівки і гарячі тури в Німеччину з Оренбурга. Якщо потрібна допомога, то менеджери агентств Оренбурга допоможуть організувати відпочинок у Німеччині, враховуючи ваші побажання.

«Индюшата-2014»: Цой, бороды и щепки

—  Московский комсомолец
Путевку в музыкальную жизнь фестиваль дал питерской певице Жене Любич, группе «Обе Две» из Екатеринбурга, которая прогремела на всю страну дерзким голосом Кати Павловой и была номинирована на крупнейшую российскую премию в категории «Прорыв года», команде Kira Lao из Новгорода, ставшей одним из ..

Похожие страницы