Купить тур в Германию

Купити Тур до Німеччини

Лотар Маттеус: «Іммобіле в« Боруссії »нагадує чужорідне тіло»
У матчі першого туру чемпіонату Німеччини «Боруссія» на своєму полі поступилася «Байєру» - 0: 2. Весь матч у складі дортмундської команди відіграв новачок Чіро Іммобіле, який був куплений, щоб замінити Роберта Левандовського. Але нічим корисним італійцеві відзначитися не вдалося.

 «Іммобіле - чужорідне тіло в складі« Боруссії ». Юрген Клопп належить чимало роботи, щоб допомогти йому адаптуватися », - цитує Маттеуса Goal.com. Думкою поділився і Дітмар Хаманн. «Я не знаю, навіщо Іммобіле був так необхідний« Боруссії ». Я не впевнений, що він підходить Дортмунду. Це гравець штрафної площі », - додав Хаманн. У наступному турі «Боруссія» зустрінеться з «Аугсбургом».

Більшість відпочиваючих обожнюють повалятися на пляжу і придбати гарний шоколадний загар, але кожен завалявся на пляжу ризикує перетвориться на курчати тютюну якщо не прийме ряд заходів. А якщо вже і отримав опік так знай як його лікувати.

Засмагаємо не згорає:

1. Перш за все варто потурбуватися про сонцезахисний крем (або будь-який інший сонце захисної косметики) - обов'язково що б SPF-фактор був не менш 15. Такий крем варто завдає за 20-30 хвилин до походу на пляж що б він встиг вбратися. Не наносити товстим шаром - перешкоджає теплообміну і створює ефект духовки. На пляжу можна поступово додавати крем на тіло.

2. Просто, але працює - перед походом на пляж поїжте що-небудь солоне, або чай з лимоном. Це зменшує ризик отримання опіку і (як не дивно) засмага лягає рівніше.

3. Всі виступаючі частини тіла (ніс, лоб, вилиці, груди і т.д.) страждають від сонця сильніше інших. З цього при тривалих прогулянках одяг повинен відтіняти вразливі місця.

4. Засмагати можна і в тіні! Перебуваючи на узбережжі, навіть у тіні від дерева, або від парасольки ми все одно будемо засмагати - тому ультрафіолет відбивається від води. Плюс такого виду загоряння в тому що ми можемо пролежати так в 2-3 рази довше без шкоди для здоров'я.

5. Перед пляжем не варто користуватися милом (будь-яким), тому воно збільшує шанс появи опіку і з'являється можливість виникнення алергії на сонячні промені.

Бережемо голову!

Ходиш на сонці без головного убору - отримай по голові від того ж сонця! Тільки після виникнуть думки - чому ж я не одягнув кепку, капелюх, та хоч футболку на голову пов'язав би. Але не тільки від сонця можна отримати удар, так само при дуже жаркій погоді можна заробити і тепловий удар - за ознаками і відчуттях схожий з сонячним.

І так, а що ж робити отримавши будь-який з ударів:

- Відчувши недобре відразу перебираємось в тінь, кафе, приміщення - головне сховатися від сонця.

Возможно, вам понравится
Особенности автобусных туров
Особенности автобусных туров
Хор Турецкого в Германии 2014 с
Хор Турецкого в Германии 2014 с

Не пловом единым: зачем туристы едут в Узбекистан

—  Centrasia.ru
Европейские туроператоры предлагают туры по Узбекистану на любой вкус: самостоятельным путешественникам составляют экскурсионную программу с посещением не только древних городов, но и гор, а также фишки последних лет – засохшего Аральского моря и ночевки в палатках.

Похожие страницы