Купити готель у Німеччині

готовый бизнес в ГерманииПрийнявши для себе рішення про те, що «куплю готовий бізнес в Німеччині», серед різних пропозицій, які приваблюють іноземних інвесторів, Ви обов'язково знайдете оголошення про продаж готельного бізнесу, який на сьогоднішній день є одним з найприбутковіших.Рентабельність вкладень в покупку і розвиток готелю залишається стабільно високою.Найбільшу рентабельність показують готелі у великих містах, таких як Берлін, Мюнхен, а також поблизу альпійських курортів і великих озер.

 

купить отель в Германии Ведення готельного бізнесу

 

Для іноземних інвесторів, які вклали кошти, щоб купити готель в Німеччині, існує два основних способи ведення бізнесу.Найпростішим варіантом є здача об'єкта нерухомості в оренду готельному оператору.У цьому випадку бізнес в Німеччині буде вести компанія, що має досвід управління готельними об'єктами, а власник отримуватиме стабільний дохід, розмір якого фіксується договором.Прибутковість готелю при такому способі ведення бізнесу складе 5 - 9% річних.При цьому для іноземного інвестора подібний готовий бізнес у Німеччині буде мало ризиковим.

 

dohodnaja nedvizhimost v germaniiПри особистому управлінні бізнесом прибутковість готелю може досягати 15 - 20% річних.Мінусом особистого ведення є більш висока ризикованість бізнесу, так як готельна сфера має чимало своїх нюансів, будучи досить специфічним напрямом бізнесу.При особистому управлінні оптимальним варіантом є наймання професіоналів, які мають достатні знання і досвід в готельному бізнесі.Така команда стає опорою для власника, а також гарантує йому успіх і швидке отримання прибутку.

 

покупка отеля в Германии Купити міні Сніданок в Німеччині - Цей сімейний бізнес варіант.Як правило, власники такого готелю не просто управляють ним самостійно, вони живуть в готелі.При покупці міні-готелю ризиків значно менше, але перш ніж починати бізнес, варто добре продумати всі моменти його управління, включаючи шляхи залучення постояльців.

 

Ще одним варіантом ведення бізнесу є пансіони.Їх прибутковість, в середньому, становить 9 - 11% річних. Завдяки своїй високій рентабельності, придбати такий об'єкт можна за допомогою німецьких банків, які охоче фінансують подібні угоди.

Возможно, вам понравится
Bosch Tiernarung - Лідер Корми в Німеччині
Bosch Tiernarung - Лідер Корми в Німеччині
Авто з Німеччини - серія покупка
Авто з Німеччини - серія покупка
Огляд BMW Х5 в Німеччині. Купити
Огляд BMW Х5 в Німеччині. Купити

Ризики та можливості російського бізнесу & NBSP; & mdash; & NBSP; Експерт Online
.. Дії їх властей безпосередньо шкодять їхньому бізнесу в Росії.Підприємці Німеччині теж жалкують, що влада їм прямо говорять: так, ви заплатите за наші дії щодо Росії.

Похожие страницы