Ціни на Тури до Німеччини

Географическая карта Германии

Тури в Німеччину з Москви відкривають безкраї горизонти можливостей для відпочинку. Зручне географічне положення в центрі Європи, м'який клімат і невисокі ціни турів до Німеччини робить подорож комфортним і доступним для росіян в будь-який час року.
Ви завжди можете поїхати на екскурсію по легендарним історичних місцях і замках Баварії, зробити вигідні покупки, влаштувати незабутнє свято собі та дітям в кращих парках розваг або повернути сили, молодість, красу і здоров'я, погрівшись в купальнях за прикладом російської аристократії.
Весна - це найкраща пора для закоханих пройтися, чи не прискорюючи крок, по Романтичної дорозі Німеччини. Пряникові будиночки і вузькі вулички німецьких міст виглядають особливо живописно на тлі яскравих фарб весняної природи.

За романтичним дорогах Німеччини

Німці все роблять ретельно, на совість: якщо автомобілі - то одні з найкращих у світі, якщо електроніка, одяг або архітектура - то сама добротна, практична, якщо туроператор по Німеччині - то найнадійніший.

З істинно німецькою педантичністю тут стежать за чистотою, дбають про екологію і живій природі. Тому саме в столиці Німеччини Берліні знаходиться один з найбільших і найсучасніших в світі зоопарків.
Берлін, на переконання самих німців, абсолютно не німецьке місто. Це місто-космополіт, вулиці якого належать неформалам, "зеленим", вуличним клоунам і іноземним туристам. Тут можна вбратись в найбезглуздіший наряд, і ніхто не кине косого погляду. Саме тут проходить один з найпопулярніших свят - щорічний карнавал культур. Щоб побачити її в Берлін спрямовується сотні тисяч туристів. С "Холідей М" у Вас є така можливість: тури в Берлін з Москви - Ваш правильний вибір!

Столиця Баварії Мюнхен зачарує тих, хто їде в Німеччину за таємницями минулих років. Хтось їде, щоб побачити величну архітектуру легендарних замків, залишену в спадщину баварської землі останнім королем-романтиком Людвігом II. До речі, про романтиках: на кіностудії "Баварія-Фільм" починав свою кар'єру в кінематографі юний Альфред Хічкок, якого набагато пізніше королева Єлизавета II звела в лицарі. Майбутній метр малював тут картки з іменами акторів для титрів.

Тури в Баден-Баден - один з найвідоміших європейських спа-курортів, дозволять Вам пройтися по улюбленим місцям ...

Возможно, вам понравится
ПОЛЬША: Цены на жилье в Быдгощи
ПОЛЬША: Цены на жилье в Быдгощи
Цены на автомобильном рынке в
Цены на автомобильном рынке в
ПОЛЬША: Цены на проезд в Варшаве
ПОЛЬША: Цены на проезд в Варшаве

«Индюшата-2014»: Цой, бороды и щепки

—  Московский комсомолец
Путевку в музыкальную жизнь фестиваль дал питерской певице Жене Любич, группе «Обе Две» из Екатеринбурга, которая прогремела на всю страну дерзким голосом Кати Павловой и была номинирована на крупнейшую российскую премию в категории «Прорыв года», команде Kira Lao из Новгорода, ставшей одним из ..

Похожие страницы