миллионы туристов

Недорогі Тури до Німеччини

Гарячі тури до Німеччини: порівняти ціни, знайти туроператора і підібрати гарячу путівку до Німеччини.

Німеччина - одна з найбільш неоднозначних напрямків для туризму на сьогоднішній день. З одного боку, у вітчизняного туриста є всі можливості дешево і весело провести там свою відпустку, злітати на вихідні або просто трохи пожити в своє задоволення. Однак через необхідність оформлення великої кількості документів для в'їзду в країну до 90% жителів Росії так і не може на власні очі насолодитися сучасними реаліями німецького життя.

Головною складністю перед поїздкою в цю країну є оформлення шенгенської візи. Саме через неї часто навіть найвигідніші палаючі путівки вітчизняний турист змушений залишати без уваги. Проблема в тому, що візових центрів в Росії існує обмежена кількість, а сам порядок оформлення передбачає виготовлення цього документа протягом двох тижнів.

Головною складністю перед поїздкою в цю країну є оформлення шенгенської візи. Саме через неї часто навіть найвигідніші палаючі путівки вітчизняний турист змушений залишати без уваги.

Найдешевший сценарій відпустки передбачає самостійне проживання в студентському містечку Берліна, в невеликому хостелі, при можливості пересуватися по околицях на власному велосипеді. Якщо вірити місцевим цінами, то за добу проживання з туриста візьмуть не більше 20-30 євро, при цьому забезпечивши цілком гідні умови життя.

Традиційні екскурсійні тури коштуватимуть значно дорожче, близько півтора тисяч євро на тиждень для однієї людини при проживанні в готелі вищої категорії.

Безумовно, зайвих півтори тисячі євро в Росії досі майже ніхто не бачив, а назустріч природній людській бажанням заощадити завжди приходять пропозиції турфірм про палаючі турах до Німеччини. Як правило, в досить обмеженій кількості вони з'являються в кінці літа і початку весни. При цьому варто відзначити, що набагато краще було б шукати гарячі тури вже з готовою візою в руках, щоб не втрачати дорогоцінний час своєї відпустки. Що стосується вартості подібних пропозицій, то нерідко «знижка» може становити до сорока відсотків від початкового цінника путівки, що не може не радувати.

Возможно, вам понравится
Особенности автобусных туров
Особенности автобусных туров
Хор Турецкого в Германии 2014 с
Хор Турецкого в Германии 2014 с

Кризис на Украине разрушил торговлю в приграничных польских городах

—  Official web-site of radio Vesti FM
Между тем еще год назад в шоп-туры отправлялись сотни тысяч украинцев. Тему продолжает собственный корреспондент "Вестей ФМ" в Варшаве ..

Похожие страницы