Hotel am Hehlentor

Готелі Целле Німеччина

Целле (Celle) - невелике тихе містечко в Нижній Саксонії, розташований на річці Аллер. Це містечко як незаймана картинка німецького середньовіччя, про що свідчать численні фахверкові будинку. Целле - відмінне місце для велосипедних прогулянок.

Історія Целле

В давнину місто називалося «Kellu», тобто буквально «місто на річці». З часом назва трансформувалася в «Celle». Найперша згадка про місто в письмових джерелах відноситься до 986 році. В XI столітті в Целле карбували свої монети. В кінці XIII століття герцог Отто Строгий заклав основу історичної частини сучасного Целле. У 1378 році в містечку влаштувалися герцоги Саксен-Виттенбергского, а майже через сто років - Брауншвейг-люнебургском. У середині XV століття тут звели францисканський монастир. Це водночас характеризується активним розвитком економіки, завдяки монополії на судноплавство.

До XV ж сторіччю відносяться фахверкові споруди, що зустрічаються не тільки в Німеччині, але і в деяких містах Східної Європи та Швейцарії. Фахверк - тип конструкції, при якому основою будівлі є дерев'яний каркас з прямих і похилих балок, заповнених глиною або цеглою. Балки видно зовні, що виглядає досить ефектно. У Целле збереглося в первісному вигляді і було відреставровано багато подібних будинків, що надає місту середньовічний колорит. Міські власті забороняють переробляти самобутні фасади будинків, і навіть доплачують їх власникам, щоб ті зберігали зовнішній вигляд будинків привабливим.

Кінець XVII сторіччя в Целле ознаменований культурним розквітом: тут розбили найкрасивіші сади і театр у стилі бароко. Після смерті останнього целльского герцога, місцевість переходить у володіння ганноверських правителів. В якості компенсації за втрату статусу міста-резиденції Целле випала честь розміщення декількох адміністративних установ. У місті поселяється багато юристів і чиновників. Ряд авторитетних установ юстиції залишилися тут і понині. У 1796 році в Целле був заснований перший в Німеччині науково-дослідний інститут, який і зараз є навчальним закладом.

Ризики та можливості російського бізнесу

& NBSP; & mdash; & NBSP; Експерт Online
.. Дії їх властей безпосередньо шкодять їхньому бізнесу в Росії.Підприємці Німеччині теж жалкують, що влада їм прямо говорять: так, ви заплатите за наші дії щодо Росії.

Похожие страницы