Отели Кёльна Cologne

Готелі в Кельні НімеччинаОдним з найбільш раритетних і, мабуть, запам'ятовується сувенірів з Єгипту є єгипетський папірус.

Воно й зрозуміло. Якщо згадати ази історії стародавнього Єгипту, то як такої папірус був священною рослиною, так як його стебло, якщо подивитися на зріз, має трикутну форму, немов піраміда. А вітіювата писемність, відбита на ньому, автоматично оснащувалася і містичним гаджетом - магічною силою здатної як вилікувати чистих духом «клієнтів» жерців, які читають заклинання, так і нанести довічний шкоду тому, хто порушував священні заборони.

Папірус з Єгипту

Однак для більшості туристів отримати дійсно справжній папірус в подарунок собі чи друзям виявляється не таким вже і простим справою, так як більша частина продаваної сувенірної продукції виготовляється з будь-яких інших трав і рослин, які нічого спільного з папірусному папером не мають.

Більше того, як показує туристична практика, практично на всіх папірусах з Єгипту, пущених на реалізацію в місцях великого скупчення туристів, написана суцільна ахінея. Мало, хто їх туристів дійсно знайомий з стародавньої єгипетської писемністю. Купуючи такий папірус, ми віримо продавцям, які ламаною російською мовою запевняють нас в тому, що на цьому папірусі написано одне з найдавніших магічних заклинань, яке здатне принести в наше життя на блюдечку із золотою облямівкою наступне благо і незліченні скарби:

щастя
кохання
удачу
багатство
здоров'я
достаток і взагалі все-все, що тільки побажаєш.

Сила цього заклинання настільки велика, що його дія відчувається досі і ще нашим онукам і правнукам вистачить, щоб прожити щасливе і безбідне життя. Як це не дивно, але більша частина жінок (зауважте, не чоловіків) в це вірить. Нам завжди мало того, що ми вже маємо.

А хіба комусь зайве щастя чи багатство заважало?

Ні!

Ось тому-то папірус є найбільш продаваним і популярним єгипетським сувеніром.

Справді, адже вже деякі вчені змогли довести той факт, що сила магічних талісманів, яким можна вважати і папірус з написаною на ньому тарабарщиною, залежить тільки від сили віри в нього його власника. Таким чином, чим сильніше і несамовито ми віримо в силу магічного заклинання, або якогось талісмана, тим більше енергії (захисної або милостивої) такий талісман здатний віддати в майбутньому. Якщо вірити такому ось повороту подій, то єгипетські бариги в чомусь мають рацію.

Але давайте перейдемо до самого папирусу з Єгипту, точніше до папірусному папері.

Як можна відрізнити папірусова папір від підробки?

Папірус з Єгипту

У Єгипті туристам часто говорять про те, що такий папір можна відрізнити досить просто. Піднести її до джерела світла і якщо буде видно гратчастий візерунок, створюваний широкими волокнами, то це справжня папірусних папір.

Теж варіант, але не 100%.Возможно, вам понравится
Европа парк!) Германия, русские
Европа парк!) Германия, русские
Европа Парк в Германии Europa Park
Европа Парк в Германии Europa Park
Европа Парк
Европа Парк

Гвардиола недоволен работой сотрудников «Баварии»

—  РБК
Поводом для таких резких заявлений стала очередная травма основного защитника «Баварии» и сборной Германии Джерома Боатенга. «Ему постоянно приходится покидать поле раньше ..

Похожие страницы