Все категории

Тур Путівки Німеччина

Відкриття Року німецької мови та літератури в Росії:
поспішайте виграти путівку!


13 і 14 вересня в саду «Ермітаж» відбудеться масштабний фестиваль «Німецький в кубі», який відкриє Рік німецької мови та літератури в Росії 2014-2015. Учасник фестивалю компанія «Маві груп» запрошує всіх друзів і партнерів взяти участь у своїй святковій лотереї. Не пропустіть свій шанс!
Гостей фестивалю чекає насичена програма: безкоштовні театральні вистави, майстер-класи, лекції та кінопокази, присвячені німецькій мові, літературі, культурі та освіті в Німеччині, відкриття Четвертого Всеросійського конкурсу «Друзі німецької мови» і багато іншого.


Компанія «Маві груп» також приготувала гостям фестивалю безліч подарунків і сюрпризів: презентації екскурсійно-освітніх турів, лінгвістичних таборів та інших програм, спрямованих на допомогу у вивченні німецької мови, презентації мовних видань для дітей і дорослих, і, звичайно, сюрприз: фестивальна лотерея , в якій найбільш удачливі зможуть виграти путівку в лінгвістичний табір, авіаквитки в Німеччину або неймовірні знижки на курс вивчення німецької мови. Лотерея розпочнеться о 17:00. До цього часу ми також будемо чекати Вас на нашому стенді для збору контактів. Ви можете знайти нас на стенді "MAWI GROUP" близько музичної сцени.


Ми запрошуємо всіх випробувати свою удачу, і просто отримати задоволення від прекрасного недільного події. Вхід на фестиваль вільний. З програмою фестивалю можете ознайомитися тут.

На відміну від Таїланду в ОАЕ в квітні варто більш комфортна погода, яка дозволяє насолодитися літнім теплом повною і практично безмежної мірі!

Самі посудіть, вдень сонце прогріває повітря до + 30 ° C, а вночі не опускається нижче + 25 ° C, приносячи з собою цілющу і бадьорить нічну прохолоду.

У цей час в ОАЕ панує комфортна м'яка погода, яка дозволяє повною мірою насолодитися як повноцінним пляжним відпочинком, так і досить комфортними екскурсійними заходами.

(Докладніше про погодні умови див. В ст. Погода в ОАЕ в квітні)

Любителям безвилазно купатися в морі, ми радимо на забувати про сонцезахисні креми, які при таких ідеальних умовах для відпочинку, дозволять отримати максимум користі і задоволення від перебування в ОАЕ. Більшою мірою це стосується маленьких дітей, за якими необхідно строго стежити і не випускати малюків на відкрите сонце без головного убору. Ми рекомендуємо оновлювати захисний кремовий «скафандр» від сонця не рідше за 30 хвилин, після останнього нанесення. Це забезпечити максимальний захист від шкідливих ультрафіолетових променів.

Що стосується температури води в ОАЕ, то вона блаженно тепла і прогрівається до + 27 ° C. Морська вода стає чи не єдиним джерелом порятунку від жаркого квітневого сонця.

Де краще відпочивати в квітні

Любителям «пофестивалити» цього місяця в Арабських Еміратах ми змушені сказати наступне, з офіційних свят відзначається лише Світовий економічний форум (аналог Давосу), який проводиться тут регулярно з року в рік. Стартує він з 31 березня по 2 квітня в одному з курортних міст ОАЕ - Абу-Дабі.

Возможно, вам понравится
Обзор Чемпионата Германии. 26 тур
Обзор Чемпионата Германии. 26 тур
Текстильный тур в Германию
Текстильный тур в Германию
тур Германия-Франция
тур Германия-Франция

«Индюшата-2014»: Цой, бороды и щепки

—  Московский комсомолец
Путевку в музыкальную жизнь фестиваль дал питерской певице Жене Любич, группе «Обе Две» из Екатеринбурга, которая прогремела на всю страну дерзким голосом Кати Павловой и была номинирована на крупнейшую российскую премию в категории «Прорыв года», команде Kira Lao из Новгорода, ставшей одним из ..

Похожие страницы