ЕВРО-2012. Группа B. 3-й тур

Тур Данія Німеччина

ГАМБУРГ – ЛЮБЕК* – КОПЕНГАГЕН – ЗАМКИ КРОНБОРГ* И ФРЕДРИКСБОРГ* – БРЕМЕН

1 день 

Відправлення автобуса з Мінська 06.00ч (Місце відправлення групи уточнюється за 5днів до виїзду)

на погран погранпереход. Проходження білорусько-польського кордону, транзит по території РП. Ночівля в транзитному готелі в Польщі.

2 день Сніданок, виселення з отеля.От'езд в Гамбург. Після прибуття - Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по Гамбургу: вулиця Мёнкебергштрассе, ратушна площа, церква святого Михайла, набережна озера Внутрішній Альстер, Гамбурзька Гавань з портом Святий Паулі та ін. Вільний час. Бажаючі можуть здійснити захоплюючу прогулянку на теплоході по акваторії Гамбурзької гавані або по річці Альстер і його каналах (квиток 12 євро). Ночівля в готелі на території Німеччини.

3 день Сніданок. Вільний час в Гамбурзі. Для бажаючих за додаткову плату 20 євро пропонується екскурсія в місто Любек *. Оглядова екскурсія по Любеку - столиці Ганзи (історична частина міста внесена до списку спадщини Юнеско): голштинської фортечні ворота, готичні квартали «маленькою Венеції», церква святої Марії, ратуша, кафедральний собор будинок Будденброки та ін. Повернення в Гамбург. Вільний час. Ночівля в готелі.

4 день Сніданок, виселення з готелю, Від'їзд в Путгартен. Переправа паромом на острів Лоланд (Данія). Переїзд в Копенгаген. Оглядова екскурсія по Копенгагену: датський Парламент - Христьянсборг, палацом королеви Маргарет - Амалієнборг, пам'ятником єпископу Абсалону - засновнику міста, Кварталом Нюхавн (Нова Гавань), будинок Андерсена, статуя Русалочки та ін. Вільний час. Ночівля в готелі на території Данії.

Що приваблює людей у відпочинку на Білому морі:

- Влітку, коли жарко море як парне молоко, повітря найчистіший. Засмага не гірше південного.

- Якщо погода прохолодніше, то можна податися на збір ягід, грибів або наприклад поїхати на рибалку (хоч на море, річку чи озеро).

- Можна подивитися на білух (ссавець з сімейства китових).

- Природа, гори, живність лісова. - Можна побувати на островах з унікальним рослинним і тваринним світом.

- Безліч ферм з вирощування мідій, різної риби. - Велотури для люьітелей рухомого відпочинку.

- Огляд пам'ятників історії та архітектури (Соловецький монастир, і петрогліфи, загадкові малюнки на скелях, і Сейду архіпелагу Кузови)

Молодежная сборная Украины разгромно проиграла Германии в Черкассах

—  Зеркало недели
Накануне поединка с немцами украинские футболисты пытались как можно меньше говорить о том, что Германия сильная сборная и им попросту откровенно не повезло со жребием. Также украинцы утверждали, что перед матчем шансы на успех какой-либо из команды - равны.

Похожие страницы