Шопинг и экскурсии в Польше

Тур Польща Чехія Німеччина

Автобусні тури по Європі
Якщо Ви хочете за короткий час і за невеликі гроші побувати в найцікавіших і знаменитих містах і столицях Європи, тоді автобусні тури по Європі - Ваш варіант!
автобусні тури по Європі Автобусні тури по Європі - це дуже цікавий вид туризму. Під час однієї поїздки Вам відкриється хороша можливість перетнути кордони декількох країн. За одну поїздку Ви зможете оглянути визначні пам'ятки декількох європейських столиць, порівняти їх, оцінити кожну по достоїнству і повернутися сюди ще не раз.


В умовах сучасної Європи автобусні тури - не важкі випробування. Особливо якщо в програмі маршруту немає нічних переїздів. Правда їх відсутність кілька здорожує поїздку, тому що доводиться платити за більшу кількість ночівель в готелях, але здорово полегшує життя мандрівників. У такі поїздки їздять не лише студенти-школярі, а й пенсіонери - без шкоди для здоров'я.
З моменту появи на ринку цього нового продукту, тобто з самого початку 90-х років, автобусні тури по Європі завжди користувалися досить стабільним попитом. Крім кризового 1998 року, планка популярності цього виду туризму ніколи не опускалася.


Безумовно, успіх автобусних турів багато в чому обумовлений їх доступною ціною. В рівній мірі клієнтів залучають обширні пізнавальні можливості таких програм. Автобусні тури - це чудовий спосіб знайти собі країну до душі, і наступного разу приділити їй набагато більше уваги. Нарешті, подорож на автобусі - прийнятна альтернатива для тих вояжерів, які бояться авіаперельотів.
За даними туристичних фірм, більшість туристів воліють тури тривалістю 9-12 днів без нічних переїздів. До найпопулярніших напрямках автобусних турів відносяться Чехія, Німеччина, Франція, Австрія, Італія, Іспанія, Норвегія, Угорщина, Польща все більшої популярності набуває Великобританія, високий попит також спостерігається на Скандинавські країни.

Возможно, вам понравится
На лечение в Германию отправят
На лечение в Германию отправят
Туры в Копенгаген на русском
Туры в Копенгаген на русском
Туристам на заметку. Неделя в
Туристам на заметку. Неделя в

Обзор новостей дня

—  Радио Прага
На тех участках, где ни один из кандидатов в сенаторы не сможет победить в первом туре, второй тур состоится 17 и 18 октября. За 27 сенаторских мест борются 242 кандидата (то есть на одно ..

Похожие страницы