"Оголений" туризм

Онлайн-сервіс HotelsCombined опублікував список кращих можливостей виставити на показ оголене тіло. Список складений в перспективі на 2011-й рік. Зокрема онлайн-сервіс рекомендує прогулятися без одягу по французькому місту натуристів, відправитися в нудистський круїз або поніжитися в чому мати народила на одному пляжі. Тим, хто віддає перевагу більш незвичайні дійства пропонується відвідати нудистський фестиваль або проїхатися в оголеному вигляді на велосипеді. Бажаючим розслабитися і уникає екстриму радять побалувати себе спа-процедурами або поніжитися в гарячих джерелах.
Підсумковий список HotelsCombined виглядає наступним чином:
10. Фестиваль «Палаюча людина»
Гду: пустеля Блек-Рок, Невада, США
«Палаюча людина» - знаменитий фестиваль, що влаштовується щорічно. Цього року він проходитиме з 29-го серпня по п'яте вересня. Фестиваль описують як «радикальний спосіб виразити себе і випробувати власні сили». З одягу учасникам рекомендується використовувати лише ті речі, які дозволять підкреслити індивідуальність. У минулому році в фестивалі взяли участь більше 50-ти тисяч чоловік.

9. Нудистський круїз
Де: Спліт, Хорватія
Під час восьмиденного круїзу вздовж узбережжя Далмації не доведеться замислюватися про підбір гардероба. Круїз організовує компанія eWaterways. Він включає відвідування островів, де мандрівників чекають сонце, море і пляжі.

8. Нудистський пляж
Де: пляж «Хауловер», Майамі-Біч, штат Флорида
«Хауловер-бич» являє собою один з небагатьох пляжів США, на яких дозволено перебувати голяка. Пляж, що вражає білизною піску, ідеально підходить для серфінгу і купання.

7. Нудистський парк
Де: Англійська парк, Мюнхен, Німеччина
Англійський парк є одним з найбільших міських парків в Європі. Його площа становить близько чотирьох квадратних кілометрів. Засмагати голяка в парку дозволено з 1960-го року, так що тут можна спокійно поніжитися на сонечку, приймаючи сонячну ванну в костюмі Адама або Єви.

6. Нудистський місто
Де: Кап-Даг, Франція
Є бажання прогулятися в чому мати народила до банку або поштового відділення? Тоді слід відвідати французький курорт Кап-Даг, на території якого відмова від одягу не забороняється. Оскільки Кап-Даг славиться як світова столиця натуризма і, відповідно, користується популярністю серед тих, хто не бажає обтяжувати тіла одягом, то бронювати місця в тутешніх готелях краще заздалегідь.

5. Нудистський арт-фестиваль
Де: Пёрчах-ам-Вертерзее, Австрія
Всесвітній арт-фестиваль проводиться в Австрії щорічно і вважається одним і найбільших подій світу в області боді-арту. Без одягу на фестивалі - тільки учасники, тому є два варіанти відвідування фестивалю: милуватися голими розфарбованими тілами з боку або зареєструватися в якості учасника. У цьому році фестиваль пройде з 27-го червня по третє липня.

4. Нудистський сауна
Де: сауна «Котіхарьюн» (Kotiharjun), Калліо, Гельсінкі, Фінляндія
«Котіхарьюн» - єдина збережена до наших днів в Гельсінкі дров'яна сауна. Вона побудована в 1928-му році. У сауні передбачені чоловіче і жіноче відділення.

3. Спа-процедури
Де: Ayana Resort Bali and Spa, Індонезія
Розслаблюючі спа-процедури допоможуть пробудити почуття і відволіктися від суєтності сучасного життя.

2. Гарячі джерела
Де: термальний комплекс Оедо-онсен, Токіо, Японія
Тут мандрівники зможуть скинути з себе одяг і зануритися в природні термальні джерела, багаті мінералами. Інтимні частини тіла пропонується прикрити рушниками, які видають на місці.

1. Всесвітній нудистський велопробіг
Де: Австралія, Бразилія, Великобританія, Німеччина, Іспанія, Нідерланди, Нова Зеландія, Перу, США, Франція.
Всесвітній нудистський велопробіг проводиться в 70-ти містах, розташованих в різних країнах світу. У північній півкулі пробіг проходить 12 червня, в південному - 12 березня. Все, що потрібно від учасників, - покататися по тому чи іншому місту голяка. Як правило, пробіг проводиться в якості акції проти автомобілів або благодійної кампанії.

Похожие страницы