Що таке спортивний туризм

Найбільш популярна екскурсія, яку багато туристів облюбували і на це є свої причини. Суть проста, але це не робить екскурсію нудною або набридає. Групі туристів пропонується осідлати квадроцикли і рушити ланцюжком по пустелі. У процесі покатушек вдосталь насолодитеся пейзажами місцевого одноманітного ландшафту, який тільки з першого погляду здається набридає. Поки ведете квадроцикл нічого не може набриднути. Так добираєтеся до перших зупинок.

Після заїжджаєте в село бедуїнів, які за розпиванням каркаде неодмінно почнуть скаржитися на їх важке життя, яку могли б поліпшити Ваші долари. Можна купити парочку сувенірів, але цього робити не рекомендується. Більш дешеві аналоги знайдете недалеко від будь-якого готелю або в місті.
Тут же можна осідлати корабель пустелі, але хитрі «бедуїни» можуть запросити з туристів символічне пожертвування, щоб нещасний, який після такої поїздки навіть із закритими очима може визначити, на якій відстані від нього знаходиться верблюд, міг благополучно злізти з пахучого тварини.

Що варто зробити заздалегідь?

По-перше, якщо вибрали ранкову поїздку і Вам пощастило споглядати світанок серед піщаного моря, то беремо з собою на екскурсію бутильовану воду, яку ховаємо в рюкзак, арафатку і сонцезахисні окуляри. Якщо вибрали вечірню програму і Вам пощастило споглядати захід сонця серед піщаного моря, то беремо з собою на екскурсію бутильовану воду, яку ховаємо в рюкзак, арафатку і світлі окуляри, бажано без затемнення. Візьмете темні окуляри, зростає ризик загубитися в пітьмі. Вечірній групі доведется також побувати на шоу і набити шлунок на вечірній трапезі.

По-друге, перш ніж вирушити в дорогу, досконально перевірте чотириколісних коней. Транспорт видається далеко не найкращої якості і при слушній нагоді за оновлення і ремонт зажадають гроші саме з туристів, які через незнання «зламали» квадроцикл. Тому, перевіряємо коня з усіх боків, заглядаємо йому в зуби, пробуємо осідлати і не соромимося робити кілька кіл на різних швидкостях. Бували випадки, коли без видимих причин на великих швидкостях квадроцикли просто глухли або навпаки відмовлялися їхати швидше, хоча повинні. Якщо щось не так - моментально міняємо транспорт. Ви ж приїхали задоволення отримувати, а не купу проблем.

Арафатку і окуляри можна придбати ще в сервіс центрі, коли будете вибирати квадроцикли. Зрозуміло, ці речі видаються не безкоштовно, готуйте 5 $.

Ранкові покатушки стартують в 4:00 ранку до 6:00, денні з 14:00 до 16:00 або з 16:00 до 18:00, вечірні з 17:00 до 21:00.

У програму можуть бути включені: вечірній розважальне шоу (східні танці, виступ факірів), вечеря в селищі бедуїнів, кальян

Пісочний городекскурсіі в Єгипті

Вас привезуть в Пісочний місто. Щось на зразок музею під відкритим небом на краю Хургади, де пропонується подивитися на фігури і скульптури, створені з піску. Рукотворних експонатів досить багато, тому, час пролітає непомітно. Для когось буде вельми цікаво. Якщо приїжджаєте до Єгипту календарним літом, то будьте готові до того, що буде дуже жарко. Не забудьте взяти з собою бутильованої води.

Ціна: дорослий 30 $; дитячий 17 $

екскурсії в ЕгіптеПосещеніе пісочного міста часто поєднують з іншими розважальними програмами.

Історичні екскурсійні програми, в які входить відвідування Луксора і його околиць, а також ряд інших екскурсій в Єгипті з Хургади (частина 2) Ви знайдете в наступних статтях на нашому сайті.

Похожие страницы