а ГДР (Восточная Германия)

Східна Німеччина Туризм

Які міста Східної Німеччини варто відвідати - відповідь «Тонкощів туризму». Німеччина: відповіді експертів на ваші запитання.

Відповідає інформаційний відділ «Тонкощів туризму» Східною Німеччиною називають території колишньої НДР, до яких відносяться Саксонія, Саксонія-Ангальт, Тюрінгія, Бранденбург, Мекленбург-Передня Померанія, Берлін. Туристам буде цікавий Берлін, столиця Німеччини. У Східній частині міста знаходиться музейний острів, безліч пам'ятників архітектури (будинку, вулиці, площі), меморіал Берлінської стіни.

Всього в 20 км від Берліна лежить Потсдам, що відноситься до землі Бранденбург. Тут безліч садів, парків і палаців, в яких зібрані багаті колекції живопису. Можна побувати в заповіднику Шпревальд, Котбусі, Оранієнбурзі.

Червень, як відомо, безпосередньо заявляє про початок самого довгоочікуваного періоду в житті росіян - літа!

Ми посилено терпимо зимову холоднечу з її мудрими візерунками на завмерлому склі, крізь яке проглядає пухнасте снігове полотно, укрившее своїм тілом ліси, поля й метушливі міста. Потім крізь зуби чекаємо приходу весни, яка з року в рік чомусь не поспішає чим, власне, і користується зимушка-зима, закидаючи природу в березні місяці все новими і новими сніговими заметами.


Але як тільки на календарі промайне 01.06, то ми тут же моментально хочемо потрапити в літо, а воно буває як і весна затримується! На початку місяця на більшій частині Росії вода в річках і озерах ще не прогріта, купатися в ледве теплою водиці мало хто захоче, а ось всюдисуща мошкара і комарики давно прокинулися. Хоча, в цей час на півдні Росії вже сміливо купаються і туристичний сезон давно вже відкритий.

Тому, багато росіян прагнуть скоріше «відчалити» від набридлих рідних берегів і махнути куди-небудь на південь. Починається сезон тотальних відпусток, і кожному відпускнику хочеться якомога краще провести ці кілька днинки, щоб хоч трохи відпочити від усієї цієї метушні і робочої тяганини.

І виникає цілком резонне питання: "Куди поїхати відпочивати в червні?"

Вибір досить великий і різноманітний. До червня в курортних регіонах тій же Туреччині настає сприятливий період для відпочинку. Вода добре прогріта, сонце ще не встигло "зміцніти", тому, не сильно лютує, моментально обдаючи жаром всіх відпочиваючих і місцевих жителів. Та й у В'єтнамі теж в цей час цілком собі комфортно.

Щоб полегшити муки вибору почнемо-ка розглядати все по порядку!

Куди поїхати відпочивати в червні на море

Ось наш нехитрий список тих країн, в яких можна поєднати приємне з корисним: поніжитися на сонечку; покупатися в морі; побувати на кількох цікавих екскурсіях; долучитися до природи і отримати масу незабутніх і феєричних вражень.

Возможно, вам понравится
Поездка на поезде вдоль Рейна
Поездка на поезде вдоль Рейна
РУМЫНИЯ: По воде на поезде в
РУМЫНИЯ: По воде на поезде в
Автобусные туры в Германию
Автобусные туры в Германию

Карелия: предприниматели побывали с бизнес-миссией в Германии и Австрии

—  Российский деловой портал "Альянс Медиа"
В Германии Карелия была представлена шестью компаниями, работающими в различных направлениях деятельности – от бизнес-консалтинга до независимой оценки лесных запасов и деревянного домостроения. Все они на объединенной презентационной площадке продемонстрировали свою продукцию ..

Похожие страницы