Замки Німеччини Тури

Популярні замки Німеччини: сучасні, середньовічні і стародавні замки. Фотографії замків Німеччини.

Поблизу містечка Фюссен в південно-західній Баварії, неподалік від австрійського кордону розташовується величний замок Нойшванштайн. Практично кожен з нас, переглядаючи красиві кліпарти в інтернеті, напевно не раз натикався на фотографії з цим замком.

Dresden, August-Bockstiegel-Strabe, 1Stuttgart, Schillerplatz, 6Hohenschwangau, Alpseestrasse, 30Eisenach, Auf der Wartburg, 1Dusseldorf, Benrather Schloballee, 100-106Ettal, Linderhof, 36Stuttgart, Solitude, 1Stuttgart, Mahdentalstrasse, 14Berlin, Spandauer Damm, 20

Для більшості туристів, що виявляють інтерес до Європи, однією із заповітних цілей є відвідини замків Німеччини. Напевно, великі німецькі казкарі тому провиною, вже дуже привабливі картини вони малювали: повиті плющем кріпосні стіни, загострені башточки, вузькі віконця, принц на неодмінно білому коні, спляча принцеса, різноманітні феї, королі, кухарі та поварята. Загалом, казка. Реальність, за відгуками тих, хто бачив замки Німеччини, перевершує всі очікування і казкові картини.

Є в Європі неймовірно популярний туристичний маршрут - «Дорога замків». Тягнеться він від Мангейма до Праги по красивих місцях Німеччини та Чехії. Уздовж цього маршруту налічується близько 70 самих різних замків. Один з них - у місті Кобурзі, приблизно в 100 км від Нюрнберга. Вперше в літописах він згаданий у 1056 році - вік поважний навіть для замку.

Цей замок, крім інших історичних подій, пов'язаний з ім'ям Мартіна Лютера, який в 1530 році з квітня по жовтень гостював тут у курфюрста Іоганна Фрідріха Саксонського: будучи відлученим від церкви і оголошеним поза законом Мартін Лютер вкрай потребував притулок, в Кобурзі він його і знайшов.

Під час 30-річної війни Кобург і 800 його захисників протистояли загарбникам, перемогти їх вдалося тільки хитрістю. Бачив замок і нацистські ходи, і бомбардування в 1945 році ... У наші дні Кобург - це величезний музей з багатющими мистецькими та історичними колекціями. Замок дуже гарний, недарма він отримав свою другу назву - «Корона Франконії»

Возможно, вам понравится
Туры в Германию и отдых
Туры в Германию и отдых
Индивидуальный тур: замки
Индивидуальный тур: замки
Туры в Германию
Туры в Германию

У немецких виноделов - пора сбора урожая. Склоны около баварского Нордхайма (Nordheim) радуют глаз осенними красками.

—  Главная | Deutsche Welle
Замок под ноты рислинга. Reichsburg - Имперский замок в Кохеме. Много всего он повидал за свою почти тысячелетнюю историю. Сейчас этот долгожитель взирает на толпы туристов - отечественных, голландских, американских, российских. Вюрцбург - город с видом на крепость.

Похожие страницы