Якщо Вам близький німецький дух

Пам'ятки Німеччини Ворота

Виберіть рейтинг  

повідомлень з найвищим рейтингом:

 

Бранденбурзькі ворота - Тріумфальна арка, розташований в самому серці Берліна, пам'ятник архітектури, символ міста.Створені в 1788-1791 рр. Підносячись над Паризької площею, ворота нагадують про той час, коли в місто можна було потрапити, проїхавши через них.Довгий час ворота були символом поділу Німеччина, а після 1989 року - знаком возз'єднання країни.Єдині збережені ворота в Берліні і перший зразок так званого берлінського класицизму.Первісне їх назва - ворота Миру.

 

Ворота замовлені Фрідріхом Вільгельмом II, спроектовані Карлом Готтхард Лангхансом.У висоту ворота досягають 26 метрів, а в ширину і товщину - 65, 5 і 11 метрів відповідно.

 

Бранденбурзькі ворота складаються з дванадцяти грецьких колон.На створення їх автори надихнулися давньогрецькими Пропилеями (вхід в афінський Парфенон).

 

Ворота вінчає знаменита Квадрига, так улюблена туристами, споруджена Готфрідом Шадова в 1793 році.На ній зображена богиня Миру, правляча колісницею, запряженій четвіркою коней.Наполеону настільки сподобалася ця Квадрига, що він перемістив її в Париж.До Берліна Квадрига повернулася в 1814 році. Тоді лавровий вінок замінили на залізний хрест, створений Фрідріхом Шинкелем, і богиня Миру стала богинею Перемоги.

 

Нацисти, які до влади, використовували ворота як символ своєї сили.Після Другої світової війни з її бомбардуваннями, в 1945 році, ворота залишилися єдиною спорудою, що підноситься серед руїн.Після закінчення війни ворота були відновлені, а в їх північній частині був побудований Зал мовчання, куди і сьогодні приходять відвідувачі, охочі згадати і поміркувати про пережите країною.У 1961 році ворота були вмонтовані в Берлінську стіну, що розділяє місто на дві частини, і закриті.Відкрилися знову вони тільки в 1989 році, коли Берлінська стіна впала.

Возможно, вам понравится
Повстання Німеччини проти
Повстання Німеччини проти
Німецький журналіст: ЗМІ
Німецький журналіст: ЗМІ
ТЕКСТ PRO GERMANIЮ NEMECKOM
ТЕКСТ PRO GERMANIЮ NEMECKOM

Крістіна Орбакайте прогулялася з дочкою по Берліну & Nbsp; & mdash; & NBSP; vokrug.tv
Співачка Крістіна Орбакайте майже ДАСТЬ кілька концертів у Німеччині для місцевих уболівальників з числа émigrantov.Зірка вирішила взяти в поїздку свою дочку Клаву. При цьому Христина встигає не тільки працювати, а й оглядати пам'ятки країни.

Похожие страницы