Автобусные туры в Грецию с

Тури до Німеччини з Бреста

Мужикам ці дуже велика подяка! Реально чуваки хороші, не дадуть людині загинути у складній ситуації!
Взялися обдзвонювати всіх своїх знайомих у пошуках майстра, щоб він приїхав і подивився нашу машинку! Дзвонить один з них синові, просить надіслати йому всі телефони з іншого апарата, і давай дзвонити! Повага мужикам неосяжне!
Допомогли вони нам і водички набрати, кароче, без них би ми пропали!
Тут підійшов Сема! Розповів нам про своє поході!

"Я-каже- йду по місту, підходжу до кожної фурі, питаю, мене все посилають, весь день ходив, вже зневірився, брів по якимось садам з опущеною головою, тут мужик якийсь кричить:« Гей, хлопець, чого ніс повісив? »Ну я - каже- і розповів йому про нашу проблему. Той мужик сказав:« щя, постривай браток небагато! »І почав телефонувати комусь! По телефону він переказав нашу історію, а коли поклав трубку, то сказав: «За 10000 вас завтро довезуть до стелли до вашого міста!».
Уявляєте, як нам пощастило ?! Ми чесно говоря і не розраховували менше ніж на 20 000! Сема обмінявся телефонами з мужичком і побіг до нас, розповідати про новини!

Найцікавіше, що як тільки Сема повернувся до нас, ми моментально тормазнулі машину- газель, для того, щоб доїхати до міста, де нас і повинні були забрати в умовленому місці!

З машини виходить хлопчина, на вигляд років 25 від роду, і наближаючись до Семе, розводячи руками каже: «Оооо, Джа - Растафарай!» Ось це був для нас шок, ви уявляєте !!! Хлопець, якого до речі завут Олег, увидил Сему з його дредами і тормазнул! Олег з радістю погодився нас підкинути до обумовленого місця, а по дорозі ми з ним дуже добре подружилися!

Олег виявився дуже крутим хлопцем! У нього є своя пасіка, він працює з бджолами, і ще у нього є своя музична група під назвою «Красива РИБА" !!!

Беру на себе сміливість і пропоную вам одну з песено Олега! Приємного вам прослуховування!


Приїхавши на стоянку ми почали знімати передній бампер для того, щоб чувак завтра нас причепив до себе на жорстку сцепку, Олег поки подзвонив своєму другу і коли ми закінчили, то всі разом вирушили на прогулянку по нічному Оренбурга!
Погуляли просто афигенно! Прийшли на невелику площядь, де вечорами там збирається молодь і грає музику, співає і розслабляється! Ми посиділи з ними, поспівали пісеньки, і по чистій випадковості потім, я помітив в контакті фотку, на якій і ми з Семеном засвітилися !!!

Ми в Оренбурзі

На даному фото Олег сидить з гітарою, а ми знаходимося у верхньому правому куті фото. Там Семен цілком, мене половина, а від Даніка тільки колінка!)))

Погуляли по Оренбуржскому Арбату і пішли спати на стоянку в став за останні 2 місяці нашим будинком автомобіль!

У відносинах з Олегом виникло таке відчуття, що з цією людиною ми знайомі дуже давно, ніби все життя общяться! Якщо існує загробне життя, то без варіантів, ми з Олегом близькими людьми колись були!

Ось так пройшов цей день! Емоцій було просто через край!

Гранд турне: Чехія, Австрія, Німеччина 10 днів
без нічних переїздів


CПб / Москва - Брест - Прага -Мюнхен - Зальцбург - Відень - Краків Брест -СПб / МоскваДля СПб. Зустріч групи на Вітебськом вокзалі в світлових залі на 2-му поверсі в 14:00. Відправлення в Брест поїздом №49 в 15:00.
Для Москви. Відправлення з Москви поїздом №27 у 15:08
2 день: Польща


Для Москви. Прибуття в Брест в 5:35
Для СПб. Прибуття в Брест в 8:24
Збір обох груп, посадка в автобус. Транзит по Польщі (бл. 650 км). Ночівля в транзитному готелі.
3 день: Прага


Сніданок. Відправлення в Прагу (бл. 140 км). Оглядова екскурсія: Празький Град, Градчани, Собор Святого Вітта, Королівський палац, Собор Святого Георгія, Мала Країна, палац Шварценбергов, Тосканський палац, Архієпископський палац, музей Франца Кафки, сади Святого Вітта, Карлів міст, Карлів університет, Клементінум, Староміська площа, Ратуша, знамениті Староміська куранти - Орлой, Порохова вежа, Вацлавська площа. Прогулянка по Влтаві (€ 25). Ніч в готелі.
4 день: Мюнхен


Сніданок. Переїзд в столицю Баварії - Мюнхен (бл. 390 км). Оглядова екскурсія: фортечні ворота «Ізартор», Маріенплатц, ратуші: Стара і Нова з курантами, собор Фрауенкірхе, собор Святого Петра, Althof, ринок Віктуалієнмаркт, Людвігштрассе - Афіни на Ізарі, арка героїв, обеліск Слави, Максіміліанеум. Для бажаючих вечеря в пивної Хофбройхаус (€ 25). Ніч в готелі.
5 день: замки Баварії


Сніданок. Вільний день для відвідування музеїв у Мюнхені або поїздка по замках Баварії (€ 30 + вх. Квитки). Пропонується відвідування грандіозного замку Нойшванштайн - одного з найбільш незвичайних споруд Європи, улюбленого дітища короля Людвіга II Баварського замку Хоеншвангау. Відвідування однією з найкрасивіших сіл Європи Обераммергау, відомої писаними казковими будиночками. Увечері переїзд в Зальцбург (бл. 120 км) - батьківщину Моцарта. Ніч в готелі.
6 день: Зальцбург


Сніданок. Оглядова екскурсія: фортеця Хоензальцбург, палац Мірабель, кафедральний собор в центрі старого міста, резиденція архієпископа, будинок на Гетрайдегассе, де народився Моцарт, пам'ятники цьому великому композитору. Відправлення до Відня (бл. 340 км). По дорозі зупинка на знаменитих Озерах Зальцкаммергут. Ніч в готелі.
7 день: Відень

Возможно, вам понравится
Автобусные туры в Париж из
Автобусные туры в Париж из
Туры в Баварию из Германии! .clip
Туры в Баварию из Германии! www.clip
Туры в Италию из Германии
Туры в Италию из Германии

Мхитарян оправился от травмы, Кагава получил сотрясение мозга

—  Советский спорт
.. команды Ямайки (1:0). Кагава вынужден будет пропустить игру с бразильцами, которая состоится 14 октября. Дортмундская «Боруссия» провалила старт чемпионата Германии-2014/15. После семи туров подопечные Юргена Клоппа занимают лишь 13-ю строчку турнирной таблицы.

Похожие страницы