Тури до Німеччини на Поїзді

Новогодние туры 2015


Новорічні тури 2015

Шановні туристи і колеги! Пропонуємо вашій увазі колекцію новорічних турів до Німеччини з прямим залізничним переїздом Москва - Берлін. Проведіть свій новий рік в самому серці Європи.

Екскурсійні тури в Німеччину

Німеччина це одна з найкрасивіших і динамічно розвиваються країн Європи. Ця країна багата, як культурною спадщиною, так і своїми природними ландшафтами. На сьогоднішньої день сотні тисяч людей відвідує цю країну з екскурсійними цілями. Екскурсійні тури в Німеччину Міста і музеї, парки і палаци, середньовічні замки і пивні фестивалі - ось що вабить сюди туристів з усього світу.

Комбіновані тури з Берліна

Комбіновані авіа та залізничний тури подарують вам прекрасну можливість познайомиться не тільки культурою та побутом німецького народу, але і побувати в інших містах.

Тури в Німеччину так само багатогранні, як культура та історія цієї країни. Арівік Райзен покаже вам найрозкішніші замки на планеті. Розкриє перед вами скарби «Старих майстрів» і продемонструє силу омолоджуючих програм Баден-Бадена. Комбіновані тури з Берліна Наша компанія береться навіть за найскладніший, з точки зору організації, подієвий туризм, він же - відпочинок у Німеччині на фестивалях. Арівік Райзен є європейським туроператором, тобто фахівцем по Старому Світу. Через те, що зусилля компанії сконцентровані на країнах Євросоюзу, наші клієнти отримують безліч бонусів.

Рейхстаг, Берлін Лінійка переваг наших туристів

По-перше, туроператор Арівік Райзен акредитований в ключових консульствах країн Єврозони, тому всі питання вирішуються в швидкому темпі. Приміром, візова підтримка покупцеві нашого туру до Німеччини, можливі непорозуміння або екстрена допомога кожному туристу. По-друге, за роки роботи ми скомпонували безліч залізничних турів по Європі. Тому, поїздка до Німеччини на поїзді, запропонована Арівік Райзен буде не стомлюючої, недорогий і максимальної ефективної. По-третє, досконально розібравшись у премудростях європейської транспортної системи, ми завжди формуємо оптимальний маршрут. Якщо турист не проти авіаперельотів, то на відпочинок до Німеччини ми відправимо його регулярним рейсом однієї надійної авіакомпанії. Якщо клієнт вибрав комбінований тур, то буде щиро здивований акуратності виконання кожного пункту програми своєї подорожі на батьківщину Бісмарка.

Рейхстаг, Берлин

Возможно, вам понравится
Поездка на поезде вдоль Рейна
Поездка на поезде вдоль Рейна
РУМЫНИЯ: По воде на поезде в
РУМЫНИЯ: По воде на поезде в
Автобусные туры в Германию
Автобусные туры в Германию

В Берлине могут попасть под запрет чемоданы на колесиках

—  Today.kz
Большие группы путешественников, особенно из азиатских стран, создают шум, подобный курьерскому поезду, сообщает Вести.Ru. По словам главы конфликтного берлинского района Фридрихсхафен-Кройцберг Моники Херманн, она получила столько жалоб, что не могла ..

Похожие страницы