Пам'ятки Німеччини Замок

Пам'ятки Німеччини. Найголовніші і цікаві пам'ятки міст Німеччини: фото і відео, описи і відгуки, розташування, сайти.

Берлін, Бернауерштрассе, 111  

Betonnaâ паркан vysotoj перевищує три метри, obnesennaâ колючий дріт, protâžnost'û в якій шістдесят миль, Byla не тільки кордон між двома častâmi nemeckoj deržavy, все це далеко за один день тисячі сімей протягом майже тридцяти років.

Баварія, Боденське озеро Бонн, Герхард, від вуличні, 5Berlin, Паризької площі Гамбурзі, GlockengieBerwall, Кунстхалле Дрездені, Театральній площі, 2Dresden, Театральній площі, 1Dresden, кишенькові гори, 2Schwangau, Neuschwansteinstrasse, 20Dresden, серпень Bock тигля Strabe, 1Dresden, Sophienstrabe, 22Koln, Domkloster, 4Munchen Марієнплац Штутгарт, Mercedes рись, 100  

Основний пам'яткою Німеччини є знаменитий німецький педантизм і порядок.Що це означає для туриста? А то, що в містах легко орієнтуватися, що чотири зірочки на фасаді готелю гарантують чотиризірковий рівень обслуговування, що поїзд відійде від станції за розкладом, а булочка в кафе обов'язково буде свіжою і смачною.В таких умовах планувати подорож легко, а здійснювати плани приємно, навіть якщо вони грандіозні.

 

Взагалі Німеччина нагадує мозаїку: окремі фрагменти її, часом зовсім не схожі один на одного, складають разом дивно цільну картину.Німеччина багата пам'ятками різного роду: це і залишки древніх поселень, і прекрасні середньовічні замки, і музеї з вражаючими своєю повнотою колекціями, і гірськолижні курорти, і будівлі сучасної архітектури, і традиційні пивні ресторани, і високотехнологічні автомобільні заводи, які запрошують автолюбителів на екскурсії та майстер-класи.

 

У всьому світі відомі такі міста Німеччини, як Берлін, Дрезден, Франкфурт, Кельн, Гамбург, Мюнхен.Кожен з цих міст по-своєму цікавий для мандрівників. Музеї та собори, сучасні квартали та історичні будівлі, картинні галереї і торгові вулиці цих міст не залишать байдужим навіть самого вибагливого мандрівника.Широко відомі такі пам'ятки, як Кельнський собор, Дрезденська картинна галерея, Бранденбурзькі ворота в Берліні, Мюнхенська Фрауенкірхе.

Возможно, вам понравится
Замок Левенбург. Німеччина
Замок Левенбург. Німеччина
Замок Noyshvanshtayn. Німеччина
Замок Noyshvanshtayn. Німеччина
Хайдельбергский замок, Німеччина
Хайдельбергский замок, Німеччина

Радянський Євросоюз. Лист з Білорусі & Nbsp; & mdash; & NBSP; GIGAmir
Nesmotrâ в ВДУ "vkusnost '" пам'яток робити Selfi на її фоні не рекомендується.Це, звичайно, не КДБ СРСР андроповських часів, .. з них, у відреставрованому будинку урочистостей.

Похожие страницы