Сонячні батареї для туризму

Практично кожен з нас любить, вирушаючи на природу з родиною і друзями, неодмінно покуштувати своїх власних, приготованих на спекотному багатті, ароматних, соковитих, гарячих, апетитних, зводять з розуму від одного виду шашликів. У кожного в сім'ї обов'язково знайдеться парочка інша рецептів їх приготування. Але наша мова піде зовсім не про мистецтво приготування. Тут ми постараємося з'ясувати, яким найкраще користуватися мангалом і гратами і подивимося, які є потрібності, а може і непотрібності для приготування шашлику і барбекю.Для початку розглянемо найпростіше, що можна використовувати, прийшовши в ліс - це решітка. Це найоптимальніший варіант, особливо для тих, хто вирішив просто відпочити на природі, що не обтяжуючи свою ношу і не ускладнюючи своє життя турботою і занепокоєнням про свій шлунок, який неодмінно нагадає про себе в самий невідповідний момент. 

Організувати зону для багаття в дозволеному для цього місці, натискати трохи сухих полін, знайти кілька відносно однакових по висоті каменів, і ось мінібіокухня готова. У завершенні відрізати ґрати на все це неподобство. Але не все так просто. Справа в тому, що не кожна решітка здатна витримати жар від багаття. Деякі її представники під впливом високих температур дуже сильно деформуються, метал, в сплетеннях між прутів розплавляється і таку річ можна просто викинути, ну або переплавити в що-небудь більш відповідне і цікаве. Тому, не рекомендую в магазині вибирати першу-ліпшу на очі решітку.

 Зараз стандартно для виготовлення таких решіток використовується міцний і недорогий метал - алюміній, покритий різними емалями, які оберігають від пригорання їжі, рятують від нальоту іржі, яких би то не було пошкоджень і деформацій. Але такі решітки само собою недовговічні, які б при цьому обіцянки вам не давав консультант, старающийся продати вам цей товар. Після декількох застосувань вам самим на такий решітці готувати що-небудь не захочеться. Аж надто вигляд у неї буде змучено-болючий. Причому ціни на них в середньому варіюються від 70 до 500 рублів. Таку і викинути буде не шкода.

Як правильно вибрати мангал, барбекю, гриль.

Інша справа решітка лита чавунна. Це буде куди більш якісно, надійно і вагомо, як у прямому (важити вона буде в кілька разів більше, ніж алюмінієва), так і в переносному сенсі (коштує така решітка залежно від її розміру в середньому від 1000 руб. До 2000 руб. ). Чавун при смаженні найкращий варіант. Взяти, приміром, ті ж самі сковорідки, будь-яка хороша господиня зволіє алюмінієвої сковороді саме чавунну. А вся справа в тому, що на таких сковорідках будь-яку страву буде поступово нудитися у власному соку і рідко, коли пригоратиме. Звичайно, решітка не чета сковороді, проте це не завадить приготувати на ній ароматний стейк, курячі крильця, біфштекс та інші страви. Така решітка буде нагріватися довше алюмінієвої, але й збереже свій накал порядку до 10 разів довше. До того ж витримувати високі температури для неї не проблема.

Як правильно вибрати мангал, барбекю, гриль.

Як правильно вибрати мангал, барбекю, гриль.

Для більш вишуканих, більш цивілізованих пропонується мангал. Ця штука вельми зручна і більш практична, ніж решітка. Але й тут варто бути уважними. Знову ж таки не варто забувати про те, що справа у нас пахне смаженим, а раз десь щось горить, значить, це в першу чергу насторожує!

Мангалів існує велика маса різних видів і модифікацій. Найпростіший і найпопулярніший виготовляється з тонких листів сталі. Така річ зовсім не годиться для приготування шашликів. Все просто, мало того, що моментально згоряють в ньому дрова і вугілля з часом можуть проробити в ньому дірку, так він ще й погано тримає тепло. Від високих температур і спека він деформується і буквально розвалюється на частини. Але все-таки треба віддати йому одне плюсик за зручне транспортування, тому весь цей громіздкий з вигляду жах можна укласти в маленьких і зручний ящичок. Вартість варіюється від 300 до 1500 руб.

Похожие страницы