Вибираємо велосипед для туризму

Вибираємо велосипед для туризму

Вибір готелю - дуже відповідальна і досить важке заняття для тих, хто віддає перевагу відпочинку дикуном.

Але як зробити так, щоб не потрапити в мережі пустодзвонів, які тільки й вміють робити, що обіцяти казковий відпочинок? Як зрозуміти, що описане в рекламному буклеті є істина, а не брехня, виряджена в барвисті і строкаті наряди найкрасивіших і шикарних готельних апартаментів, які нібито є в рекламований готелі?

На жаль, в більшості випадків дізнатися правду можна тільки в результаті особистої явки в готель, обраний туристом. Але є кілька способів, використовуючи які можна скоротити ризик бути обманутим.

І так, як вибрати готель?

При виборі готелю основний дороговказом повинен стати чужий практичний досвід, який виражається у формі відкликання бувалого туриста. Такі відгуки найкраще читати на великих сторонніх туристичних сайтах і форумах, які найменше зацікавлені в рекламній агітації свої відвідувачів.

Як вибрати готельний і тут є свої підводні камені.

Як би далеко не заманила Вас нитка Аріадни в світ готельних відгуків пам'ятайте, що відгук - відкликанню ворожнечу!

В більшості своїй, турист радий поділитися особистим досвідом і з задоволення описує свої відчуття і враження, але у кожного з них є свій суто особистий досвід.

Як це розуміти?

Дивіться. Припустимо, що хтось взагалі вперше відправився на відпочинок, наприклад, до Туреччини і вибрав середній за якістю готель, а вражень назбирав на рік вперед і всі його там більш, ніж влаштувало. А той турист, хто вже до цього отримав досвід відпочинок на Кіпрі в пух і прах рознесе цей же турецький готель, так як якість обслуговування в турецьких готелях не може навіть зрівнятися з кіпрськими готелями. Ось і виходить, що при виборі конкретного місця відпочинку варто робити знижку на особливості проживання в тій чи іншій країні.


Варто також відзначити і той факт, що в тій же Туреччині зірковість готелю це абсолютно умовний показник. Таким чином, можна натрапити на численні позитивні мережеві відгуки про готель, що має всього лише три зірки, і на численні негативні відгуки про готель, що має п'ять зірок. І в цьому немає нічого дивного.

Не всі відгуки можуть бути однаково корисними! Справа в тому, що в інтернеті повно сміття і тих, хто це сміття поширює в геометричній прогресії.

Похожие страницы