Вибираємо краще місце в літаку

Крім того, в кінці шляху може чекати чергове розчарування - автомобіль просто не куди приткнути. Парковка біля пляжу дрібнувата, чого не скажеш про самому пляжі, який розтягнувся на цілих півкілометра. Він, звичайно, не потягається з семикілометрове пляжами В'єтнаму, але навіть цієї ділянки суші, всипаного чистеньким світленькі пісочком цілком достатньо тим туристам, які шукають більш спокійне містечко для ледачого пляжного відпочинку.

Пляжі КіпраТак як море тут чистісіньке, пляж славиться своєю екочістотой, про що свідчить Блакитний прапор, гордо танцюючий в унісон пустотливого вітру, що приносить на острівець цілющу прохолоду, то і народу тут не так вже й мало. З самого раннього ранку особливо нетерплячі займають платні лежаки і ховаються від вже жаркого ранкового сонця під широкими парасолями, а ті хто не встиг змушені будуть обходиться своїми власними рушниками.

Але це ніщо в порівнянні з водою! Вхід у воду пологий плавний, можна не боятися такого казусу, як гостра мушля чи стирчить з піску камінчик. Це справжній рай для сімей з дрібненькими дітьми. Купайся - не хочу! Дітей палицею з води не витягнеш.


Протягом декількох років, відпочинок на Кіпрі встиг зарекомендувати себе з кращого боку. Багато туристів, які хоч раз відпочивали на цьому острові знають, що за відносно невисоку вартість туру отримуєш європейський якісний сервіс обслуговування, відмінний відпочинок біля моря з чистими пляжами, насичену екскурсійну програму і добре ставлення до всіх туристів. Тут немає того упередженого та пихатого відносини до туристів, яке зустрічається, наприклад в Єгипті. Відпочивати на Кіпрі одне суцільне задоволення, але, зрозуміло, вартість туру буде вже в рази дорожче в порівнянні в провідними напрямками відпочинку в Туреччині та Єгипті.

А раз є ті, хто любить відпочивати на острові Кіпр, тобто і відповідні пропозиції на будь-який смак і гаманець. Цю нішу на ринку послуг займають більш десятки туроператорів Росії, які суміжно з турами на Кіпр пропонують і інші світові напрямки. Це навіть добре, бо мало того що нам є з чого вибрати, так між ними існує природна конкуренція, яка змушує туроператорів по Кіпру створювати найбільш вигідні умови для своїх клієнтів. З'являються спец. пропозиції, вигідні тарифи, знижуються ціни, а нам залишається тільки вибрати.

Похожие страницы