Панди із зоопарку Единбурга

Пандам із зоопарку Единбурга присудили нагороду за внесок у розвиток туризму. Рішення про вручення призу Scottish Thistle Award було прийнято головною національного туристичного агентства VisitScotland Майком Кантлеем.
За даними туристичного відомства, з тих пір, як панди Тян-Тян (також відома під кличкою Світі) і Янг-Ганг (Саншайн) прибутку до Шотландії в грудні 2011 року, кількість іноземців, які приїжджають в Шотландію, значно зросла. Це пояснюється інтересом туристів в пандам - з моменту їх появи в зоопарку в Едінбург приїхали понад півмільйона іноземців.
"Коли Тян-Тян і Янг-Ганг оселилися в зоопарку, вони зробили Шотландію однією з найпривабливіших країн на туристичній карті світу. <...> Ми зібралися тут, щоб відзначити їх заслуги", - заявив Кантлей у своїй урочистій промові.
Представники зоопарку подякували VisitScotland за надану честь. Церемонія нагородження панд відбулася безпосередньо в зоологічному центрі. Нагорода для панд була виготовлена з бамбука.
Самка Тян-Тян і самець Янг-Ганг були передані Единбургу Китаєм в рамках програми по збереженню і вивченню панд. Обидва бамбукових ведмедя будуть перебувати в Шотландії протягом десяти років, після чого повернуться на батьківщину. Очікується, що за час життя в Шотландії вони повинні принести потомство. Започаткована у 2012 році спроба домогтися від панд зачаття потомства ні до чого не привела. Наступний сеанс побачень Тян-Тян і Янг-Гангу призначений на 2013 рік.

Похожие страницы