Бангкок і його місцевий ринок

Бангкок і його місцевий ринок

Коста-Брава є самим мальовничим і красивим місцем в Іспанії тому, що пляжі цього містечка розташовані між скель з червонуватим відтінком, ці неприступні скелі періодично змінюються бухтами і затоками неменшою краси. Просто карколомний вид відкривається, коли загоряючи на такому пляжі відкриваєш очі і дивишся в горизонт.

Доступний за ціною відпочинок пропонують курорти Ллорет де Мар, Бланес, Тосса-де-Мар, Плайа-де-Аро та ін.

У цих місцях дуже велика кількість різних парків, аквапарків, зоопарків, і навіть є там пташиний заповідник, впевнений, діти будуть дуже раді відвідати всі ці парки, та й дорослі теж!


Наступним містечком в нашому списки буде Кoста де ла Лус (ісп. Costa de la Luz), що означає - «Узбережжя Світла». Провінції Кадіс і Уельва.Це місце найменш всього порушено цивілізацією, хоча і тут дуже багато різних туристичних центрів. Але зроблено все дуже акуратно, тому природа виглядає незайманої й не пошкоджене.

Особливо заворожує погляд вид сосен, пророслих крізь піщані дюни.

У Коста де ла Лусе дуже багато національних парків, а якщо відвідати африканське узбережжя Іспанії, то можна чудово провести час в аквапарку і парку атракціонів.

Також Коста де ла Лус славиться своїми винами, які п'янять навіть своїм ароматом.


Коста-Каліда (ісп.Costa Calida) - «Спекотне Узбережжя». Провінція Мурсія.Це містечко славиться курортом - Ла Манга, який розташований на вузькому піщаному місці, омиваному бурхливими хвилями, які в свою чергу створюють просто відмінну базу для водних видів спорту, таких як серфінг або вінд-серфінг, коротше всіх видів водного спорту, які пов'язані з вітром і хвилями.

Тут ви можете познайомитися з різними історичними та архітектурними будовами.

Ну і звичайно-ж вас обслужать першокласні готелі.

Ну і нарешті - Коста дель Асаар (ісп. Costa del Azahar) - «Узбережжя апельсинових квітів». Ця назва з'явилася завдяки величезним плантаціям апельсинів, які тут розташовуються. Провінція Кастельон.


Тільки уявіть, який аромат витає в повітрі над Коста дель Асаар. Апельсини тут почали вирощувати ще при правлінні Арабов. Самі розумієте, що раз тут вирощують апельсини, то клімат тут ооооочень теплий.

Сподіваюся, що я досить описав вам місця відпочинку в Іспанії, і вам буде корисна ця інформація, а якщо ви вже відвідали Іспанію, то хотілося б почути про місце, де ви були, і про те, як вам сподобався відпочинок.

Похожие страницы