Мавзолей казанських ханів

Не має значення, в яку пору року з'явилося бажання побувати в Казані. У будь-який день це місто відкритий для відвідування туристів, адже він має безліч історичних місць, які становлять особливу цінність для всієї країни.
Де зупинитися?

Звичайно, всі історичні та просто цікаві місця міста, за один день неможливо відвідати, тому заздалегідь варто бути готовим до того, що доведеться зняти квартиру на добу. Вартість подібного житла цілком прийнятна, тому кожен турист може собі дозволити зняти квартиру подобово.
З чого почати огляд міста?

Приїхавши в Казань огляд визначних пам'яток можна почати з площі тисячоліття. Всі культурні заходи обов'язково проходять на цій величезній за розмірами площі, багато туристів обожнюють фотографуватися на тлі присутнього там Кремля.

І хоча до 2005 року ця площа називалася просто Ярморочна, все ж нову назву швидко прижилося не тільки серед жителів Казані, але і його гостей. Якщо ви їсте в це місто на самоті, то прочитайте поради з пошуку попутника.
Мавзолей казанських ханів

Не меншою популярністю користується і Мавзолей казанських ханів. Знаходиться він недалеко від Двірцевій церкви поряд з Губернаторським палацом. Виготовлений зі скла купол вражає грою світла, надаючи Мавзолею особливу величавість. Саме завдяки наявності скляного купола, багато туристів облаем можливістю його відвідувати навіть у зимовий час.

Практично всі архітектурні будівлі, що володіють історичною цінністю, що не піддалися за останні роки серйозних руйнувань, і на сьогоднішній день продовжують радувати своєю красою.

Пройшовши по історичному міському центру можна побачити збережені в ідеальному стані купецькі будинки, і навіть особняки. Але не тільки цим цікавий місто Казань.
Чорне озеро

Одним із самих заворожливих місць цього міста є «Чорне озеро», знаходиться він в самому центрі міста.

Незвичайна назва цього озера передалося у спадок від раніше іншого озера знаходиться в тій же місцевості. Ще пару років тому це озеро славилося в окрузі своєї прозрачною водою і наявністю великої риби.

І хоча купатися в цьому озері тепер не рекомендується, все ж відвідати його варто, адже навіть, незважаючи на забрудненість води, вид озера не надто зіпсувався і все ще продовжує дивувати своєю незвичайною красою. Казань дивовижне місто, і навіть через стільки років, він продовжує бути для туристів, одним з найпопулярніших і цікавих місць.

Похожие страницы