Погода в Єгипті в квітні

Початок березня залишається під впливом холодного лютневого циклону, але незважаючи на це, ціни на тури в Єгипет залишаються досить високими. Всьому виною березневі свята. З середини місяця кисть в руки бере березень і намагається виправити картину. Але це спричинить ряд незручностей, оскільки мало кому вдається без наслідків вплинути на велику капризулю - погоду. Тому, у березні нерідкими будуть сильні вітри, що переростають у затяжні піщані бурі. Завдяки такому збігом обставин, купатися в морі вже не вийде. Море, остаточно зневірившись, охолоне до нестерпних + 19 ° C / + 20 ° C. Однак це не завадить підвищитися цінами на відпочинок у Єгипті, так як наближаються шкільні канікули.

Але, не дивлячись на все вищесказане, ми поки що ми не знайшли чіткої відповіді на питання.

І так, коли краще їхати до Єгипту?

Можливо, квітень дасть відповідь. Саме в цьому місяці все і починається. Мало того, що погодка тут сама що ні наїсти приємна: днем все + 30 ° C / + 32 ° C, вночі + 18 ° C / + 19 ° C, так ще і Червоне море прогрівається до + 25 ° C. З додаткових приємних бонусів настає час каталітичної святої Пасхи, тому, інтенсивний приплив туристів буде забезпечений. Отже, сподіватися на дешевий відпочинок не доводиться. Вартість усіх розважальних послуг буде гідною.

Тому, засмучуватися особливо не варто, адже найкращим часом для росіян для відпочинку в Єгипті є травень місяць! Самі посудіть. Перше, відпочиваємо ми на травневі свята пристойно. Друге, приваблива вабить своїм теплом погодка без виснажує спеки. Вдень + 29 ° C. Ночами не нижче + 19 ° C. Третє, морська водичка стає схожа на парне молоко + 26 ° C.Четвертое, з'являється унікальний шанс потрапити в літо, минаючи один місяць. Адже, в Росії літо офіційно розпочнеться лише в червні! Але вся ця ідилія може і не настати, якщо туристи заздалегідь не потурбуються про путівки. Замовляти тур до Єгипту на травень місяць найкраще за 3-4 місяці.

Тим хто неабияк запозднілся і «профукав» травневий тур до Єгипту краще не заїкатися про відпочинок у цій країні в червні. Якщо, звичайно Ви не любитель екстремальної спеки посеред млявої і спорожнілій пустелі. Ціни, звичайно, в цьому місяці до смішного низькі, але посмішка в особи швидко сповзе, якщо тільки єгипетське сонечко до Вас добереться. Морська вода не зможе врятувати від всюдисущого нестерпної спеки. Погано стає і місцевим жителям, рятується від пекла виключно біля кондиціонерів, працюючих на своєму граничному максимумі. Чомусь, вони воліють виходити з ладу саме в тому готелі і в тому номері, в якому вирішили відпочити екстремали туристи. Ми не знаємо, чому це відбувається, але таке в червні в Єгипті досить часто трапляється.

Похожие страницы