Що подивитися в Перу

На цей раз героєм нашого дослідження і досконального розгляду буде туристичний килимок здатний полегшити і поліпшити життя його власника (зауважимо, не матрац або ще що-небудь більш громіздке).


Власне килимок для того і потрібен, що б забезпечити теплоізоляцію людини між поверхнею грунту, а так же вберегти наші ніжні тіла від незручностей, при нерівностях землі в умовах дикої природи. Такі нерівності будуть створювати дрібні камінчики, шишки, що стирчали з землі коріння дерев, дрібні і незначні на перший погляд бугорочки і ямки. А як наслідок, після ночівлі на такий «наїжачений» землі без якого б то не було зубожілого килимка, ви обов'язково познайомитеся з такою пріставучєє подружкою, як ломота у всьому тілі або ж ледь разработаете затерплі суглоби, які будуть безупинно нагадувати вам про те, якою ви невдячний homo sapiens, він же людина розумна. Так давайте ж включимо свій розум і поміркуємо над таким собі питанням: «Який килимок найкраще підійде для туризму?» Причому він, тобто килимок, повинен бути:

1.легкім

2.недорогім

3.універсальним

4.прочним

5.удобним

6.мягкім

7.уютним

8.теплим

9.комфортним

10.практічним

Одним словом - ідеалом серед всіх інших килимків!

Ну що ж, завдання зрозуміле, тепер перевіримо, що ж ми може знайти найбільш підходяще під вищевказані критерії на даний момент?

Пінка

Як вибрати туристичний килимок
Як вибрати туристичний килимок

Найпоширеніший і дешевий варіант це килимок - «пінка», що представляє собою шматок пласта (рулону) з двошарового пінополіетилену, як правило, з дуже яскравими кольорами. Поширений цей вид килимків за рахунок того, що вони продаються практично скрізь і коштують копійки. Бувають так само з прошарком у вигляді фольги, але від цього їх ціна не змінюється, а так само різної товщини, приблизно, від 8 мм до декількох см. Коштують в межах 300 руб. Важать в залежності від розміру і товщини виробу в середньому від 250 р

Плюси:

- Дешевий

- Легкий

- Не пропускає вологу

- Зберігає тепло

Мінуси:

- З часом втрачає форму (злежується)

- Легко пошкодити

Точка зору:

Це самий бюджетний килимок. У ньому присутній фактично все, що потрібно по мінімуму, іноді ночівля на такому килимку може доставляти дискомфорт, тому, деякі використовують відразу дві таких пінки, складених поверх іншої. Такий килимок дуже легкий по своїй вазі і з транспортування. Необхідно берегти від вогню. В цілому тверда четвірка.

Як вибрати туристичний килимок
Як вибрати туристичний килимок

Складаний килимок

Такі килимки виготовляються з декількох пластин (4-6), з'єднаних один з одним, що дозволяє компактно скласти його. Верхня частина складного килимка виготовляється з прошарку з використанням натуральних тканин, найчастіше бавовна, а нижня з синтетичного матеріалу з водовідштовхувальним ефектом, між цими шарами розташовується матеріал, що використовується в звичайних «пінках» - пінополіетилен. Такі килимки більш приємні на дотик за рахунок використання натуральних матеріалів. Досить легкі і компактні. Коштують у межах 600 руб. Важать іноді трохи більше пеночних.

Плюси:

- М'який

- Зберігає тепло

- Недорогий

Мінуси:

- Іноді намокає (якщо нижня тканинна прошарок поганої якості)

- Не тримає форму, повторюючи вигин рельєфу

- Втрачає форму (злежується)

Точка зору:

Для туризму не дуже хороший варіант, швидше більше підійде для посиденьок на пляжі. Не дивлячись на те, що деякі моделі вельми компактно складаються і мають ручки для транспортування, це все одно вельми незручно (не в руках же його окремо тягати).

Самонадувной килимки

Тут різноманітності набагато більше. Починаючи від фірми виробника, закінчуючи формою, розміром, використаним матеріалом основи і ущільнювача. Набагато простіше розбиратися на конкретному прикладі, що ми і зробимо.

THERMAREST - ірландська фірма найбільш поширена і популярна, славиться якістю своїх виробів, та й на практиці килимки цієї фірми отримали масу позитивних відгуків. Продукція даної фірми так само вельми дорога, практична і надійна.

Як вибрати туристичний килимок
Як вибрати туристичний килимок

Цей самонадувной килимок відноситься до серії бюджетних. Його верхній і нижній шари складаються з текстурованого поліуретану, в згорнутому вигляді його розмір не перевищує 28 × 13 см. Буває декількох розмірів. Важить в межах 600 м Теплоізоляція 3,4. Варто більше 2.000 руб.

Плюси:

- Порівняно невелика вага

- прийнятна ціна

- Добре зберігає і тримає тепло

- Тримає форму

Похожие страницы