Що нам робити в Кенії?

Єхидно сміючись, можна добре підсмажитися на сонечку, так як сонце прогріває повітря до приємних + 28 ° C і при бажанні освіжитися в морі, яке ще не встигло охолонути. Правда, до кінця місяця на новорічні свята тут стає затісно через не бозна звідки понабежало європейських туристів, яких розбавляють російські «дикуни» і цілком цивілізовані російські туристи зі своїми сім'ями.

Такий туристичний наплив буде інтенсивним аж до 12 чисел січня, що кілька засмучує тих, хто віддає перевагу усамітнення. Зате після минулих свят, в Єгипті знову запанував спокій і після 15 чисел січня вартість турів знову знижується, власне, як і напруження самої погоди, так як температура повітря в січні всього-то + 25 ° C. Ночами тут стає неправдоподібно прохолодно + 15 ° C і починає блазнювати вітер, що приносить на материк негоду. Такий вітер часто каламутить морську воду, в яку мало хто хоче залазити, так як її температура не перевищує + 22 ° C. Хоча, неабияк підсмаживши боки на єгипетському сонці, ні-ні та скупатися в морі все одно захочеться. Вже повірте, позасмагати Вам все одно вдасться хочете Ви цього чи ні, але сонце добереться до біленького ніжного тільця, яке навряд чи вдасться заховати від його жадібних і пекучих променів.

Якщо Вам набридло всюдисуще сонце, то можна знайти прохолоду в лютому. Саме в цьому місяці купатися вже мало хто захоче, проте російських туристів це не лякає. Не дивлячись на непривабливість погоди, у найхолодніший місяць в Єгипті туристів стає забагато, оскільки велику частину готелів займають мусульмани. Своєрідне паломництво до Мекки стає основним доходом від туризму в Єгипті в лютому. Тямущі і досвідчені економісти підвищують вартість єгипетських турів, забезпечуючи собі безбідне існування до наступного високого туристичного сезону. У цьому місяці погода не особливо щедра в плані теплого прийому, і температура повітря вдень місцями опускається до + 15 ° C, ночами і того менше, стовпчик термометра впевнено сповзає за + 10 ° C.

Охолодивши нерви місцевого населення і давши їм відпочити від численних європейських і російських туристів, лютий поступається місцем березня, який є більш м'яким, і змінює гнів прохолодною погодки на милість теплою погодки. Правда, остаточно домовитися цим двом місяцям не вдалося і картина погоди виходить дещо змащеній.

Похожие страницы