Як одягатися в Дубаї

Точка зору:

Якщо експлуатувати його в гірських регіонах, міських межах, довготривалих турпоходах протягом двох років він не порвався або зношений. Правда дрібна фурнітура створює певний дискомфорт. Так само не передбачені нижні ремені для кріплення тих же пінок (килимків) або намети. Місткість його обмежена (максимум 50 кг). Такий рюкзак буде зручний для слабкої половини людства, за умови, що він досить легкий і дизайн його радеет погляд.


Одним словом зручний рюкзак. Його дюралевий каркас дуже практичний, його можна зняти. Нижні кінці каркаса вставляються в лат-кишені пояса, що дозволяє розвантажити хребет і основна вага буде перехід на ноги. Зручні силові стяжки під клапаном дають можливість більш щільної упаковки вмісту. Система кріплення додаткового вантажу радує своєю різноманітністю, вантаж можна розмістити: на боковинах, під рюкзаком, на фасаді, на майданчику можна закріпити навіть альпіністські кішки, на клапані. Підходить як для довготривалих турпоходів і експедицій, так і для гірських сходжень. Його обсяг 100 л, вага 2,6 кг. Можна придбати його за 3.500 руб.

Плюси:

- Місткий

- Зручний при транспортуванні

- Багатофункціональний

- Практичний

- Міцний

- Зручні стяжки і ремені

- Комфортна експлуатація, тому анатомічна спинка повторює природний вигин спини

- прийнятна ціна

Мінуси:

- Важкий

Точка зору:

Можна сказати, що це досить зручна модель для довготривалих походів різної складності. Його внутрішня камера має два відсіки, один з яких потайний. Спина відчуває себе комфортно, а бічні стяжки роблять всю конструкцію щільною і міцною. Один мінус він важкуватий, але ціну свою виправдовує.


Універсальний рюкзак, який підходить для маршрутів різного ступеня складності. Він багатофункціональний і високоміцний. Його підвіска може регулюватися, а спинка створена з урахуванням анатомічних особливостей спини. Оптимальний розподіл навантаження забезпечується за рахунок широкого знімного поясного ременя з регулюванням кута нахилу й спеціальною м'якою підкладкою під поперек. Завдяки спеціальній виїмці з боку спини для голови транспортування даного рюкзака буде вельми зручна. Рюкзак має систему зовнішнього навішування спорядження та кріплення скляного інструменту, внутрішню перегородку-тубус і зручний знімний клапан з додатковою кишенею для документів. Вага трохи більше 2 кг, Максимальний обсяг 60 л. Вартість 5.500 руб.

Плюси:

- Зручний при транспортуванні

- Анатомічна спинка

- М'які наплічні ремені

- Знімний пояс

- Місткий

- Міцні і зручні стяжки

- Регульована система підвіски

- Фіксатор під грудьми

- Посилене дно

- Регульована підвісна система

Мінуси:

- Дорогий

- Тканина промокає

- Кілька жорсткі кріплення і поясний ремінь

- Складність конструкції створює проблеми при регулювання і припасування рюкзака під себе

Точка зору:

У загальному і цілому враження від такого рюкзака досить хороші. Єдине це його заплутана і складна система регулювання, перш ніж розберешся у всьому цьому пройде не мало часу. Так само загальна конструкція ременів і пояси для когось може здатися дещо жорсткою. Окремо варто відзначити можливість регулювання спинки рюкзака, коли вона відносно плечових ременів може зміщуватися вгору або вниз, що дозволить підігнати рюкзак ідеально для себе.

Похожие страницы