Погода в ОАЕ в квітні

Кожен турист, вирушаючи на відпочинок або в подорож, намагається попередити ряд подій, які можуть трапитися з ним під час відпочинку. Тому, не зайвим буде, по-перше, подумати про туристичному страхуванні, а по-друге, прихопити з собою ряд медикаментів. Всі ми знаємо, що під час відпочинку приключиться може все що завгодно, і ви повинні бути до цього готові! Що стосується страхування виїжджаючих за кордон, то з цим, як правило, проблем не виникає, бо страховий ринок настільки великий і великий, що підшукати вигідну пропозицію і скомпонувати індивідуальний пакет страхування не складає особливих труднощів. Деякі проблеми можуть виникнути лише у жінок в особливому становищі, бо вони потрапляють в іншу категорію ризику, і деякі страхові компанії не хочуть брати відповідальність відразу за два життя. Докладніше про це написано в статті «Туристична страховка для вагітних»

Але багато російські туристи взагалі не замислюються про страхування і воліють розраховувати тільки на свої сили і просто беруть з собою аптечку.

Так якою ж має бути аптечка в Єгипет і які ліки брати з собою в цю спекотну країну?

Почнемо з головного, якщо у вас є хронічні захворювання або з інших причин вам постійно потрібно приймати певні ліки, то найкраще взяти рецепт у свого лікуючого лікаря, перевести його на англійську мову і завірити переклад у нотаріуса. Але така процедура буває потрібна вкрай рідко і тільки в тому випадку, якщо Ваші ліки містить в собі будь-які речовини, заборонені для ввезення в Єгипет. Ліки, які ви повинні приймати постійно краще взяти з запасом, бо в єгипетських аптеках немає всіх звичних нам препаратів.

Тепер наступне, Вам потрібно знати про те, що водопровідну воду в Єгипті не можна пити, цією водою не варто мити фрукти і чистити зуби. Справа в тому, що через водопровідну воду можна легко підхопити кишкове захворювання або просто напросто - діарею. На цій випадок вам варто взяти з собою засоби від цієї недуги: вугілля активоване, мезим та інші препарати від розладу шлунка.

Похожие страницы