Поляна казок в Криму

Ціни на тури, зазначені в таблиці, відповідають вартості проживання на курорті в тому чи іншому готелі з урахуванням витрат на 1 персону (1 дорослий) з вильотом з Москви. Ціновий діапазон може значною мірою відрізнятися від діючих, так як ми взяли лише вкрай усереднені дані на серпень 2013 для того, щоб читачі могли приблизно орієнтуватися в цьому питанні. Більше того, на ціну в значній мірі впливає і вартість доларової купюри. Тому, вигідніше купувати тури в той момент, коли вартість долара опускається максимально низько.

Хоча навіть тут видно, що найпопулярніший і більш доступний за ціною курорт це Хургада, який може запропонувати досить різноманітні можливості практично на будь-який гаманець.


Більш розкішним буде відпочинок на території курорту Шарм-Ель-Шейх в районі бухти Нааба Бей, де переважає більшість готелів від 4 до 5 зірок. Ця бухта створена спеціально для того, щоб просто пропалити свою відпустку в нескінченному вирі розваг. Головне при цьому дотримуватися одне правило - коли в кишені густо, значить, і відпочинок пройде тут на ура. Але сюди їдуть не тільки заради цього, а й заради моторизованих водних розваг, так як це єдине місце в Шарм-Ель-Шейху, де подібні розваги офіційно дозволені.

Також до числа елітних курортів можна записати і Ель Гуну, де окрім 4 і 5 зіркових готелів інших не спостерігається. Цей курорт настільки пихатий, що претендує на звання самодостатнього міні міста, де є свій гольф-клуб, а по каналах курсують безкоштовні рейсові катери і будь-якого туриста в будь-яку точку курорту доставляють безкоштовний маршрутні таксі. Тут є навіть невеликий аеропорт з літаком, який здійснює внутрішні рейси по країні.

Для тих, хто любить тишу, затишок і самота, свої послуги пропонують курорти Хургади - Макаді і Сома Бей, які займають територію серед пустелі і гір. Поблизу цих курортів немає ні єдиного населеного пункту. Можливо в майбутньому ця ситуація зміниться, тому що вони постійно модернізуються і вдосконалюються, проте зараз різного роду розваги у вигляді магазинів, ресторанів, диско барів та іншої інфраструктури, доступні тільки лише на території готелів, де за їх межами розтягнулася на багато кілометрів гола пустеля.

Як би там не було, але кожен бажаючий може знайти ідеальне пропозиція для себе коханого достатньо лише задатися метою, а Єгипет підбере ідеальне пропозицію.

Якщо Вам припала до смаку дана стаття, то сміливіше ставте лайки, діліться нашої інфою з друзями, рідними і близькими! Та й взагалі, підписуйтесь на оновлення сайту і вступайте в групу в контакті! Ми раді всім і кожному!

Похожие страницы