Холодний дайвінг

Любителі поплавати з маскою і поспостерігати за життям підводних мешканців зазвичай відправляються за цим в теплі краї - наприклад, на Кариби. Однак подібні розваги можливі і на півночі, зокрема, на Алясці.
Компанія Snorkel Alaska працює в Кетчікане (Ketchikan) - популярному серед круїзних туристів місті, а також самопроголошеної "лососевих столиці світу". Атракціон доступний під час круїзного сезону - з травня по вересень. Занурення відбувається в воді, температура якої становить 13 градусів, і вона лише трохи прохолодніше температури повітря.
Спорядження нирців складається з гідрокостюма, ластів і маски. Після короткого інструктажу туристи відправляються на зустріч з підводним світом, який, всупереч всім очікуванням, виявляється не менш яскравим і цікавим, ніж світ коралових рифів в теплих морях.
У вартість (близько $ 120) також включені трансфер від круїзного лайнера до місця пірнання і гарячі напої. За додаткову плату туристи, що володіють сертифікатом дайвера, зможуть поплавати з аквалангом.

Похожие страницы