Німеччина Пам'ятки Країни

Миниатюрная страна чудес, Гамбург, Германия, Европа  
   
 • Адреса:

  Німеччина, Гамбург, Kehrwiederspitze 4  
 •  
 •  

  Час роботи:

  З 9:30 до 19:00
 •  
 •  

  Ціна:

  дорослий - 12 євро, діти до 16 років - 3 євро діти Зростанням нижче 1 метра - безкоштовно  
  в рублях?
 •  
 •  

  Повідомити про помилку

 •  
 

Один з найбільш захоплюючих і цікавих музеїв Гамбурга, де дорослі стають дітьми, а діти - верещать від захвату - Мініатюрна країна чудес.Це найбільша в світі модель залізниці, де 900 крихітних потягів подорожує по величезній моделі земної кулі, долаючи понад десяти кілометрів шляхів.

 

Маленькі вагончики перетинають копію зменшеного Гамбурга з усіма його визначними пам'ятками, проїжджають повз світиться міста Лас-Вегаса і далекого мису Канаверал, з якого стартує космічний шаттл.Далі паровозик потрапляє в засніжену Скандинавію, де є навіть власне море з приливами і відливами місткістю 33 тисячі літрів.Тут, крім маленьких чоловічків, живуть казкові ельфи, а по морю ковзає корабель-привид.Всі чоловічки чарівної країни, машинки та механізми рухаються і переміщуються самостійно.В чудовому світі змінюється день і ніч, загоряються сотні крихітних лампочок.А за допомогою спеціальних кнопок можна приводити в дію певні сцени, наприклад, матч на стадіоні або рок-концерт.

 

до речі

 

Над створенням і розширенням мініатюрної планети трудяться кілька десятків колишніх ювелірів, столярів і зубних лікарів.

 

В найближчому майбутньому у чарівній країні з'являться справжні аеропорти, копії німецьких.Літаки тут будуть розганятися по злітній смузі і навіть підніматися в небо.А на карті з'являться також городки Італії та Франції.

Возможно, вам понравится
SONY CENTER, БЕРЛІН, НІМЕЧЧИНА
SONY CENTER, БЕРЛІН, НІМЕЧЧИНА
Німеччина. Берлін
Німеччина. Берлін

Бундестаг повинен майже 1,5 млн євро казні за своїх екскурсоводів & Nbsp; & mdash; & NBSP; РІА Новини
Адміністрація .. Бундестаг зобов'язаний федеральний вирок Millionov 1,45 євро СОЦІАЛЬНА виплат для ékskursovodov, rabotaûŝih V будівлі з туристами, повідомляє у вівторок видання Sueddeutsche Zeitung з посиланням на документи державного пенсійного відомства Німеччини.

Похожие страницы