Все предложения Чехия

Німеччина Замки Баварії Тури

Відпочинок в Хорватії з дітьми або що потрібно знати батькам?


- Перш за все варто знати, що приблизно з 20 чисел травня дітям вже можна купатися, правда краще недовгі запливи (температура води тримається в районі 22 - 23 градусів).

- Пляжі. Дитині що потрібно від пляжу? Пісочок з якого можна ліпити шедеври, в якому можна покапаться. Відпочиваючи в Хорватії з дітьми ви можете натрапити на проблему пошуку піщаного пляжу. У Хорватії відверто напряг з піском мабуть бо пляж один і той маленький, на якому і так сидить вже пів місцевого населення.

Більшість же пляжів галькові або бетонні. Варто відразу подбає про обувки малюка т.к. галька найчастіше гострий (і більше схожа на щебінь).

- Місцеві. Люди тут добрі (у більшості), усміхнені, дуже люблять дітей, так що і ваша дитина без уваги не залишиться (будуть лоскотати, гладити по голові, дарувати солодощі).

- Живлення. З харчуванням проблем не буде. На ринках вибір просто гігантський, всі продукти свіжі, будь задовольнить тут свої гастрономічні пристрасті.

Чехія - Австрія - Німеччина - Замки Баварії через Брест - 10 днів
!!! за 24.800 = на людину!

Дати виїздів: 31.10, 02.01, 03.01, 21.03, 04.04, 01.05

проживання в готелях за програмою, сніданки, автобусне та екскурсійне обслуговування з гідом, квитки на поїзд СПБ-Брест-СПБ
===================================
ТУР ПО ДНЯХ:

1 день
Від'їзд з Санкт-Петербурга на поїзді № 49 в 15:03 з Вітебського вокзалу (Можливий виїзд на інших поїздах)

2 день:
Вранці прибуття в Брест.
Можливо проходження кордону на електричці. Посадка в автобус. Транзит по території Польщі та Чехії (850 км.)
Прибуття в Прагу. Розміщення ніч в готелі.

3 день: ПРАГА
Сніданок. Оглядова пішохідна екскурсія по ПРАЗІ (3, 5:00): Градчани, Празький град, Кафедральний собор Св. Віта, Староміська площа, Карлів міст, Вацлавська площа. Вільний час. Для бажаючих прогулянка на теплоході по Влтаві, «шведський стіл» (2:00) - дод. плата. Ніч в готелі.

4 день: ПРАГА - МЮНХЕН
Сніданок. Переїзд в столицю Баварії - МЮНХЕН (380 км) - знамениту пивну столицю Німеччини, з найбільшим народним святом Октоберфест, один з найзеленіших міст планети. Оглядова екскурсія по місту: палац Німфенбург, Старе місто - Одеонплац, Марієнплац. Вільний час. Для бажаючих пропонується вечеря в знаменитій пивний Хоффбройхаус. Розселення та ніч в готелі.

5 день: ЗАМКИ БАВАРІЇ *
Сніданок. Для бажаючих за додаткову плату: екскурсія «Замки Баварії». Нойшванштайн - з входом в замок (дод. Плата) німецький еталон казкового замку, один з найромантичніших замків Європи, улюблене дітище короля Людвіга II Баварського, розташований на скелястому схилі у тиші баварських Альп. Хоеншвангау - замок, побудований на «Утьосі лебедя», літня резиденція королівської сім'ї. Зупинки для огляду Віскірхе - знаменитої церкви, вражаючою чудовим оздобленням і внесеної ЮНЕСКО до списку світової культурної спадщини, деревніОбераммергау, яка славиться художнім розписом будівель і різьбленням по дереву і монастиря Етталь - однієї з перлин баварського бароко. Або для бажаючих вільний день в Мюнхені. Увечері переїзд в сторону Зальцбурга (190/120 км.) Розміщення і ніч в готелі.

Возможно, вам понравится
Отели Баварии. Туры в Баварию
Отели Баварии. Туры в Баварию
Баварские замки
Баварские замки

Не пловом единым: зачем туристы едут в Узбекистан

—  Centrasia.ru
Европейские туроператоры предлагают туры по Узбекистану на любой вкус: самостоятельным путешественникам составляют экскурсионную программу с посещением не только древних городов, но и гор, а также фишки последних лет – засохшего Аральского моря и ночевки в палатках.

Похожие страницы