Німеччина Пам'ятки Берліна

Белин, Музейный остров У річці Шпрее в північній частині острова Špreeinzel 'є одним з найбільш вражаючих об'єктів об'єкта культурної спадщини. Музейний острів - популярне місце серед мешканців та гостей міста Берліна.У цьому місці зібрані чудові історичні експонати, які «краще один раз побачити, ніж сотню раз почути про них».На території острова знаходиться п'ять музеїв, а саме, Музей Боде, Пергамський музей, Стара національна галерея, Старий музей і Новий музей.У кожному з цих місць зберігаються численні колекції предметів мистецтва.В залах Музейного острова легко зрозуміти і вивчити історію, перейнятися атмосферою переломних моментів минулого цивілізації.

Детальніше ...  

Подорожуючи по Берліну, не варто обходити стороною одну з найкрасивіших площ міста під назвою Александрплац.Місцеві жителі лагідно називають це місце «Алекс». Тут в 1805 році Фрідріх Вільгельм III брав з почестями царя Олександра I, а потім своїм указом дав площі ім'я російського монарха. За часів існування НДР Александрплац був «візитною карткою» країни.Саме в ті часи на площі звели всесвітньо відому телевежу неймовірної висоти і краси.

Детальніше ...  

Думаю, що всім відомо, що Берлін-столиця Німеччини, одна з 16 земель у складі ФРН.Місто з'явився офіційно в 1307 році, шляхом об'єднання двох торгових поселень-Кельна і Берліна, що знаходяться по обидві сторони річки Шпрее.Берлін займав центральне місце в історії в якості столиці. Так, з 1417 Берлін був столицею маркграфства-курфюрства Бранденбурзького, потім - Пруссії, після створення Німецької імперії став її столицею, потім це був центр Третього рейху, і в повоєнний час став столицею НДР, і був буквально поділений на дві частини з ФРН знаменитої стіною.

Детальніше ...
Возможно, вам понравится
SONY CENTER, БЕРЛІН, НІМЕЧЧИНА
SONY CENTER, БЕРЛІН, НІМЕЧЧИНА
Німеччина. Берлін
Німеччина. Берлін

Бундестаг повинен майже 1,5 млн євро казні за своїх екскурсоводів & Nbsp; & mdash; & NBSP; РІА Новини
Адміністрація .. Бундестаг зобов'язаний федеральний вирок Millionov 1,45 євро СОЦІАЛЬНА виплат для ékskursovodov, rabotaûŝih V будівлі з туристами, повідомляє у вівторок видання Sueddeutsche Zeitung з посиланням на документи державного пенсійного відомства Німеччини.

Похожие страницы